Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu chodzę z myślą, że powinienem zrobić coś co opiszę niżej, nie daje mi to spokoju

TL:DR
Poznałem MILFa z pewnej strony, zaprzyjaźniliśmy się, okazała się p0lka, która zdradza swojego męża i zrobiło mi się chłopa szkoda, chciałbym go o tym jakoś poinformować

Jakiś czas temu założyłem konto na pewnym portalu gdzie można poznać swingujące pary/cuckold itp. Poznałem tam niezłego milfa ok. 40, obiektywnie tak z 7/10, dobrze kleiła nam się gadka, ale ograniczał nas tylko dystans, który był dosyć spory bo ponad 500km, nic z tego by nie wyszło, ale dobrze nam się pisało i tak zostało, pisaliśmy praktycznie codziennie przez pół roku. Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy i często zwierzała mi się ze swoich problemów, jednak miała tam konto bo według niej mąż ją nie zaspokajał, który o wszystkim wiedział i pozwalał jej mieć tam konto bo jak ona mi powiedziała, on twierdził, że dzięki temu portalowi bardziej się nakręca i jest lepiej w łóżku... Kiedyś ten mąż nawet pojawił się na jej kamerce, bardzo sympatyczny koleś nie wiem co ona tam od niego chciała... no i właśnie trochę mi go szkoda bo on nie wie, że jego żona kiedyś spotykała się 4 razy (tyle mi wiadomo, tyle mi powiedziała) z młodszym kolesiem z tego portalu (mam jego fb bo mi dała xd), pisała mi jak przebiegały te spotkania, kiedy były te spotkania, mam zdjęcia z tych spotkań, nawet krótkie nagrania... Po tych niby 4 spotkaniach przestała się z nim spotykać bo ten młody zaczynał się zakochiwać, potem wyszedł jeszcze inny kwas o którym nie chcę opowiadać, no ale rozstali się raczej w nieciekawych relacjach. I teraz mirki pytanie do Was, co robić? Szukać jakiegoś kontaktu do tego męża i wysłać mu wszystkie dowody? Też nie jestem pewien czy go znajdę po tych informacjach jakie mam, ale jest na to raczej duża szansa. Szkoda jedynie mi ich dziecka o którym dużo mi mówiła...

#kiciochpyta #blackpill #pytanie #anonimowemirkowyznania #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e2d42579ccb9000a8f1159
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie nie #!$%@? się w ich sprawy. To jest ich życie i ich problemy. Nie masz prawa bawić się w przyzwoitkę i informować jej chłopa o tym że ona go zdradza. Chce to zdradza, to ich związek, ich życie. Może jeszcze pójdziesz do nich i powiesz im jak mają żyć?
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli jesteś w stanie go znaleźć to go poinformuj. Zerwij z nią kontakt. Jakaś totalnie odklejona kobieta. Rozsyła obcym ludziom nagrania ze swoimi partnerami seksualnymi.
Chyba, że ona ma twoje dane to wtedy może cię prześladować z tego powodu, więc sam musisz ocenić ryzyko.
OP: @ArniHell: Gościowi zdecydowanie to nie pasuje i o tym nie wie, oni się nie bawią w żadne cuckoldy, on jej pozwala mieć tylko tam konto nic więcej, żadnych spotkań
@2564: Ja im nie będę mówił jak mają żyć, zastanawiam się tylko nad poinformowaniem tego chłopa, nie chciałbyś wiedzieć, że żona Ci się puszcza na lewo i prawo a w domu udaje świętą?
@Nemayu: Na razie zastanawiam się
@AnonimoweMirkoWyznania:

więcej to po co miałaby mnie prześladować? Nawet nie miała by o co, czym...

Dla zemsty. Dla zabawy. Dla satysfakcji. Z desperacji. Z nudów. O co? O to, że zniszczyłeś jej życie i ją zdradziłeś, wykorzystałeś jej otwartość, wobec ciebie, a ona ci tego nie wybaczy. Czym? Choćby rozsiewaniem plotek na twój temat, niszczeniem twojej reputacji, chodzeniem za tobą, fałszywymi oskarżeniami, groźbami śmierci, podpaleniem domu, zabiciem psa, prześladowaniem kogoś z