Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu zbieram różne predykcje i opisy tego, co się będzie działo w ciągu kilku lat. Z tym, że po jakimś czasie dokonuję weryfikacji tych przewidywań.

I o to na początek perełka - przewidywania bodajże z wiosny 2020 roku jak się potoczy pandemia. Z dość dokładnymi datami, ale nie o daty tu chodzi, a raczej o cały spójny i logiczny kierunek, w którym podobno mieliśmy iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tego typu predykcje latały po necie praktycznie cały 2020 rok.

Wrzucam ku przestrodze, by nie pozwalać emocjom by kierowały nami, i nie dawać wiary takim teoriom.


#koronawirus #pandemia #polska #swiat #teoriespiskowe #nwo
Conner - Od jakiegoś czasu zbieram różne predykcje i opisy tego, co się będzie działo...

źródło: comment_1642328797OFOyab89dCZksJqLgf6Y4D.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Conner: To jest chyba przetłumaczenie tego wycieku niby Kanadyjskiego. Wszystko sie sprawdza. Fakehunterzy sie smiali, ze to wycieklo z komitetu o nieistniejacej nazwie, ale hipotetycznie gdybym ja pracowal w jakiejś instytucji panstwowej i chcial zrobic umyslny wyciek insider'ski np o jakiejs aferze PIS, to myslicie ze podalbym ludziom prawdziwa nazwe swojej jednostki zeby mnie szybko przelozeni namierzyli?

Ciekawi mnie czy omicron to ten Covid21. Podobno jest niegrozny, ale mozliwe ze juz
  • Odpowiedz