Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 502
A pamiętacie jak 5-7 lat temu zachwycaliśmy się wspinaniem Lewego w rankingu strzelców Bundesligi, i że "rekord Müllera nieosiągalny, ale może Fischera jeszcze dogoni". A on jest teraz drugi, ma 30 goli więcej od Fischera i brakuje "tylko" 66 goli do wyprzedzenia Gerda. To inspiracja dla pokoleń, że dietą, dobrym prowadzeniem się, sumiennością i pracą można odnieść sukces. Impossible is nothing.
#mecz #pilkanozna #lewandowski
B.....a - A pamiętacie jak 5-7 lat temu zachwycaliśmy się wspinaniem Lewego w ranking...

źródło: comment_1642263314dj63Us8s8A1mbPFvYAGi6u.jpg

Pobierz
  • 29
@elgrecqo: Odpowiem dowcipem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewien facet popadł w kłopoty finansowe. Jego firma popadła w długi, stracił samochód, bank chciał zająć dom. Postanowił zagrać w lotto. Niestety nie wygrał. Modli się więc do Boga:

- Boże, moja firma bankrutuje, mogę stracić dom, spraw, żebym wygrał w lotto!

W następnym losowaniu znowu wygrał ktoś inny. Znowu się modli i błaga:

- Boże, za tydzień stracę dom,
@Brazylia: Odpowiem również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Andrzej miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No stary, weź mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł
@Mistrz_Motyl: Dlatego, że dzisiaj była do tego okazja. A jeśli nie wyginiemy jako ludzkość, to moment w którym przezwyciężymy śmierć i starzenie na pewno nadejdzie. Jednego może inspirować Lewandowski, drugiego Zbigniew Religa, a trzeciego Aleksander Wolszczan, do wyboru do koloru ¯\_(ツ)_/¯