Wpis z mikrobloga

trochę to dziwne, ale co ja tam wiem, pewnie gdzieś tam się kręci jako „hetero dyskret” na grindrze XD


@sked: Nie wiem co to jest grinder, ale jak to jest ped_lski tinder, to wy naprawdę chorzy jesteście.
IMO nie dziwi mnie to. Ja jako prostytutka z kilkuletnim doświadczeniem jestem czysty pod względem wener, a nie jeden osobnik z #neuropa miał już pewnie kilka razy chlamydię czy inną rzeżączkę. Nie wiem co się #!$%@? w tym środowisku, że to taka plaga


@Katsukyun: Nawet była męska prostytutka przyznaje mi rację, a neuropki od razu rzucili się do ciebie z agresją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic nowego:
@KawaJimmiego: Jestem chory psychicznie więc proszę nie traktować wszystkiego, co piszę na serio. Sam już nie widzę granicy między jawą a snem. Czy to byłem ja, czy może tylko jakiś demon w moim sercu – nie wiem. Nawet nie chcę wiedzieć.
@BusinessMoose: Powtarzam, nie ma żadnej homopropagandy, tylko 20% bohaterów seriali w czasie szczytowej oglądalności ma być LGBTQ do 2025.

O zwiększonej tendencji aktywnych homoseksualnie do wszelkich parafilii z kriwą i kałem ostrzegał już Paul Cameron. Lewacy zaczęli kwestionować jego warsztat naukowy, ale naprostował ich sąd: https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/wyrok-w-sprawie-z-pow%C3%B3dztwa-paula-camerona-do-kt%C3%B3rej-przy%C5%82%C4%85czy%C5%82-si%C4%99-rpo
Pobierz
źródło: comment_1642281899pNEh3fR2tkSpSh5J23N4C5.jpg
@CzajnikZniszczenia: Racjonalizuj sobie dalej, bo to się prostym ludziom znudzi, więc jakie emocje, chyba zażenowania z obrzydzeniem. Filmy robi się pod rynek chiński, a tam jest teraz problem z demografią. Emocje to macie wy po zaledwie kilku moich znaleziskach zrobionych minimalnym wysiłkiem.
Racjonalizuj sobie dalej, bo to się prostym ludziom znudzi, więc jakie emocje, chyba zażenowania z obrzydzeniem.


@KawaJimmiego: No brawo. Przyznałeś się, że reagujesz emocjonalnie. Jeszcze dodaj lęk przed przejęciem świata przez lewactwo i twoje motywacje są w 100% zrozumiałe.

Emocje to macie wy po zaledwie kilku moich znaleziskach zrobionych minimalnym wysiłkiem.

Ale to ty się sfajdałeś pod wpisem w którym ciśniemy z ciebie bekę. ( ͡°( ͡° ͜