Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego:

Przecież to ad personam, ale schlebiaj sobie dalej, maść zapewne już masz.


Ale to nieprawda? Zaorał cię na perłowo, a ty zamiast do tego się odnieść, dajesz jakieś antynaukowe wysrywy szura bez żadnego wykształcenia w dziedzinie, o której mówi.

Problem pedofilii jest w krajach arabskich i u Żydów, i w Niemczech, i u murzynów,


Nigdzie nie zbliża się do 20%, a tyle jest ludzi z tymi nietypowymi zainteresowaniami w katolickiej
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Wracając do tematu - czy mógłbyś mi w końcu wytłumaczyć co jest złego w obecności osób homoseksualnych w mediach? Nawet jeśli pojawiają się częściej, niż faktycznie występują - wytłumacz mi jaki masz z tym problem. Ciągle unikasz odpowiedzi, a akurat na tym mi bardzo zależy.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Już tłumaczyłem- promowanie wzorców silnie skorelowanych z szeroko pojmowaną degeneracją i wywołujących obrzydzenie. Mówił o tym już słynny radziecki ekspert od dywersji, jest o podobnych prawidłowościach w Sztuce Wojny sprzed tysięcy lat.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: @Ekspert_od_niczego:
Po co dyskutujecie z fanatykiem? Przecież wyżej przyznał, że kieruje nim obrzydzenie. Ot, niby taki wielki, dumny husarz, a kieruje się w głównej mierze emocjami.
Nie marnujcie na niego czasu, bo zdania mu nie zmienicie, a jak nie ma publiczności, to nikt się nie będzie z niego śmiał. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dyskusja z fanatykiem tylko i wyłącznie ma sens jak macie publiczność. (
  • Odpowiedz
Już tłumaczyłem- promowanie wzorców silnie skorelowanych z szeroko pojmowaną degeneracją i wywołujących obrzydzenie


@KawaJimmiego: W jaki sposób homoseksualnosc miałaby być degeneracja? Przecież pociąg do osoby tej samej płci jest całkowicie nieszkodliwy dla osób w tym związku i otoczenia -- to właśnie stygmatyzowanie (m.in. przez nazywanie homoseksualistów degeneratami) prowadzi do pogłębiania stresu mniejszościowego, a ten do ryzykownych zachowań.

wywołujących obrzydzenie


Niedorzeczny argument - to co wywołuje u Ciebie obrzydzenie, innym może się
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego

Już tłumaczyłem- promowanie wzorców silnie skorelowanych z szeroko pojmowaną degeneracją


W Europie Zachodniej tylko KK i jego najbardziej fanatyczni wyznawcy uznaje homoseksualność za skorelowany z degeneracją. Zobacz sobie dowolny sondaż i zobaczysz, że większość ludzi ma go za coś normalnego.

wywołujących obrzydzenie


Jak wyżej xD. Twoje odczucia, czy jedno badanie na mikroskopijnej grupie silnie religijnych mormonów nie są żadnym autorytetem xD. Jak spytasz się o to neuropków czy innych ludzi nie
  • Odpowiedz
Przecież pociąg do osoby tej samej płci jest całkowicie nieszkodliwy dla osób w tym związku i otoczenia

@ziumbalapl: Co widać po wynikach badań o które macie ból d.
@Ekspert_od_niczego:

W Europie Zachodniej tylko KK i jego najbardziej fanatyczni wyznawcy uznaje homoseksualność za skorelowany z degeneracją

Nie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co widać po wynikach badań o które macie ból d.


@KawaJimmiego: Zażenowanie Twoimi znaleziskami nie wynika z tego, że wskazujesz wyniki badań, tylko, że chcesz forsować narrację by stygmatyzowano gejów. Wyniki tych badań są po to żeby rozwiązać problem, a nie go tworzyć, do czego właśnie się przyczyniasz.

Czekam na wyjaśnienie ma wspólnego akceptowanie homoseksualności z degeneracją, chcę Twojego wytłumaczenia, a nie odsyłania do propagandowego gówna.
  • Odpowiedz
Zobacz sobie dowolny sondaż i zobaczysz, że większość ludzi ma go za coś normalnego.

@Ekspert_od_niczego:
Tymczasem towarzysz @ziumbalapl twierdzi:

Dlatego, że reprezentacja mniejszości jest w mediach bardzo potrzebna, choćby dlatego, że przyczynia się do promowania akceptacji


To dopiero przyczynia się czy zostało to już uznane powszechnie za normę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie swoją normę:
https://www.wykop.pl/link/5019977/w-usa-akceptacja-dla-lgbt-wsrod-mlodych-od-lat-systematycznie-spada/

https://www.wykop.pl/link/3815763/normalni-heteroseksualni-mezczyzni-reaguja-na-calujacych-sie-gejow-tak/
  • Odpowiedz
To dopiero przyczynia się czy zostało to już uznane powszechnie za normę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KawaJimmiego: Homoseksualność jest uznana za normalną orientację przez naukę, ale chyba nie do końca w społeczeństwie patrząc na to, że nazywasz ją degeneracją, nie sądzisz? To dość dziwne, że sam przykładasz cegłę (ciężko taką tępą propagandę nazwać cegiełką) do stygmatyzacji osób homoseksualnych i zadajesz tak idiotyczne pytanie?

Macie swoją normę


Pierwszy
  • Odpowiedz
Homoseksualność jest uznana za normalną orientację przez naukę

@ziumbalapl: Nie ma to uzasadnienia naukowego. Ciekawe podsumowanie tych mądrości: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4771012/

Pierwszy link pokazuje poparcie społeczne, co jest trochę gównianym argumentem, bo to, że większość coś uznaje, albo czegoś nie uznaje o niczym nie świadczy i nie decyduje o tym, że coś jest właściwe, albo niewłaściwe


No ale dopiero co @Ekspert_od_niczego napisał:

Zobacz sobie dowolny sondaż i zobaczysz, że większość ludzi ma go
  • Odpowiedz
Nie ma to uzasadnienia naukowego. Ciekawe podsumowanie tych mądrości: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4771012/


@KawaJimmiego: Ten szajs z linku nie ma nic wspólnego z nauką, już Ci pisałem.

No ale dopiero co @Ekspert_od_niczego napisał:

Zobacz sobie dowolny sondaż i zobaczysz, że większość ludzi ma go za coś normalnego.


Chyba nie do końca rozumiesz co się do Ciebie pisze, ale to zrozumiałe w Twoim przypadku, więc wyjaśnię - to, że większość coś akceptuje, to nie znaczy,
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego

To dopiero przyczynia się czy zostało to już uznane powszechnie za normę?


Już zostało uznane, niemniej jednak są takie gagatki jak ty - i po to organizacje LGBT chcą reprezentacji mniejszości w mediach.

Macie swoją normę:

https://www.wykop.pl/link/5019977/w-usa-akceptacja-dla-lgbt-wsrod-mlodych-od-lat-systematycznie-spada/

Pisałem o Europie Zachodniej...Plus zobacz sobie nowsze badania, niż sprzed 4 lat za rządów Trumpa. I zobacz sobie, że nawet w tych badaniach było rekordowe poparcie dla postulatów LGBT.

Co do badania niżej -
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego
Przypominam po raz n-ty, że dalej nie odpowiedziałes czy chciałbyś, by pary jednoplciowe traciły równouprawnienie (tam gdzie je mają) i m.in. prawo do zawierania ślubów. Odpowiedz, to "dyskusja" pójdzie dalej, bo ciągle ignorujesz bardzo istotne pytanie.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Nie odpowiesz nie dlatego, że mogę być trollem, a dlatego, że musiałbyś przyznać, że jesteś za ograniczaniem praw z własnego widzimisię, ptysiu. Gdyby Cię o to zapytał ktokolwiek inny, na przykład Bogusław Linda, to robiłbyś inne fikołki, byleby nie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz