Wpis z mikrobloga

@dizel81: ja? ja się nie boje. ja się śmieje z waszej głupoty która będzie was dużo kosztowała.
cieszę się że stać cię na prawnika, na odszkodowanie też pewno się znajdzie
powtarzam raz jeszcze że to nie ja będę was skarżył, doskonale wiecie co tu pisaliście, weźcie się ogarnijcie dla swojego dobra, najlepiej przyznajcie się jak wasz kolega do choroby psychicznej może będzie to jakiś argument w sądzie
@LuckyStrike: no dobra. Jak juz groza powialo to moze zajmij sie czyms konstruktywnym na tym tagu. Moze zrob przelew Prezesowi na crypto konta czy Patronite bo jakos slabo tam u niego. Albo zalatw mu we francuskim zwiazku heraldycznym jakies szlachectwo jak sobie. Mozesz uzyc jako argumentu ze Prezes pije tylko francuskie wina z soda i na wizji gardzi piwem twierdzac ze to napoj dla plebsu i pospolstwa.
@LuckyStrike: naprawde???Sad rozpatrzy i na wszystko co robicie w tej Kambodzy musiecie miec umowy,rachunki itd.wiec koles nie strasz ....sa nagrania ze jawnie osxukujecie ,sami zreszta to nagrywacie.Wstydu nie macie i patronaci odchodza od was...filmy pseudobisnesmenow mozna zglaszac do yutuba wiec....uspokoj sie i nie naprezaj miesni....
@LuckyStrike: poki co nie mam problemow ani z pisaniem ani z mysleniem.Dosc w zyciu napatrzylam sie na osxustow i kombinatorow...wiec nie strasz a zglos ze mam problemy z pisaniem)))Faktem jest ze machaj z frejerem osxukali widzow!!!frejer biedak,,machaj zrzutke zrobil ...okazalo,sie ze frejer nie taki biedny....ile jeszcze dzialek ma frejer!!???wstyd....