Wpis z mikrobloga

@FFFFUUUU: Wolność do posiadania zabijającego narzędzia? Super( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wolność do posiadania rośliny? Okropieństwo
Nie dziwię się że jesteś piwocem, zbyt inteligentny to nie jesteś
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: bo masz łeb przeprany przez altrightowe gowno, naczytałeś się jakiś amerykańskich czanów i dlatego jesteś taki odklejony, przegrywie
  • Odpowiedz
Amfetamina produktywna jest chyba tylko jak pracujesz w Amazonie. Trzy dni w robocie, dwa dni odsypiasz.


@ajuto00: mam ADHD, korzystam z medikinetu – bo amfetamina jest w Polsce całkowicie nielegalna – i zdecydowanie nie tak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet dodam, że leki (te na receptę i te wspomniane #narkotykizawszespoko sprzed 10 lat) znacznie poprawiały mój sen – bo przestawałem się budzić
  • Odpowiedz
@Bounty: Wolnościowiec konserwatywno-chrześcijański to taki, który może się modlić zarówno w domu jak i w kościele jak mu wygodniej?
  • Odpowiedz
@Lorne: nie mam nic przeciwko łatwiejszemu dostępowi do broni, po prostu masakruję zamordystę, który chce żeby za pół grama wsadzać jakiegoś studenta do więzienia, a ja mam wtedy łożyć na jego utrzymanie. Szaleństwo
  • Odpowiedz
@Nivis: wolnościowiec konserwatywno-chrześcijański, to taki który postępuje w granicach swojej religii oraz tradycji. Z dużym prawdopodobieństwem będzie nakazywał żyć według takich zasad innym. Czego nie rozumiesz lewaqu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz