Wpis z mikrobloga

Czy wszystkie szorty dresowe są takie byle jakie, cieniutkie itd? Kupiłem se galoty z Ralpha bo były na dobrym dealu - z ponad 400 na 200. Krój spoko, jakość wykonania spoko, ale wyglądają jak takie typowo normalne gacie do spania. Wolałbym chyba coś grubszego, ale jak patrzę po fotach innych marek wszystko wygląda tak samo. Alternatywy? Czy dać ze spokój, bo nic lepszego nie znajdę?

#modameska #streetwear ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_16421509091U21rS5Q0vIIS9ZBizfJpQ.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MZ23: ja tam myślę że nikt nie będzie dawał o to #!$%@? ze w lato chodzisz sobie w cienkich krótkich spodenkach. Jak nie ma na zewnątrz polo underwear to bierz chociaż jak jest to i też bierz. Zazwyczaj te do spania nie mają dodatkowego materiału na rozporku.
@MZ23: Oczywiście, że nie. Ogólnie jeśli chcesz kupić jakieś normalne krótkie dresy za które nie zapłacisz tak jakby miały złote nici to celuj w sklepy typu skateshop i marki typu Nike, Umbro. Ja na przykład kiedyś miałem krótkie dresy z tesco jak jeszcze F&F było i w porównaniu nawet do tych wyżej na zdjęciu to jest jedno wielkie XD
@Marellion: No właśnie to jest ten najdroższy model - do normalnego chodzenia. Widziałem, że tez są wersje do spania, których oczywiście nie brałem pod uwagę, bo wydają się jeszcze cieńsze :D