Wpis z mikrobloga

@Konorro: jak zejszcza się na kawałku maty, to można odciąć fragment nożyczkami. U mnie sprawdziło się kupowanie dużych mat higienicznych w aptece (wychodziły taniej niż maty dla zwierząt) i ich cięcie. Tylko nie #!$%@? sprawy tak jak ja - pies się zbyt bardzo przyzwyczaił do mat i później wolał sikać w mieszkaniu, niż na zewnątrz i trochę nam zajęło przeprogramowanie go...
@Konorro my mieszkamy w bloku i po 2 szczepieniu jeździliśmy ze szczeniakiem na działkę, gdzie nie było zbytnio innych zwierząt. A tak to robiła jeszcze na mate. Teraz ma 6 miesięcy i w ciągu ostatnich 3-4tyg zredukowaliśmy ilość obowiązkowych spacerów na siku i kupę z 7-8 do 4-5. Ale tuż po definitywnym zakończeniu mat musieliśmy chodzić na siku co 2h...
@78702318667314: z tego co oglądałem na youtube to wdaje się normalnym cyklem. w filmikach mowia ze po kazdym przebudzeniu, po kazdym jedzeniu zeby zabierac i tak przyzwyczajac. My też w bloku, myslalem zeby na chwile chociaz wyprowadzac zeby przyzwyczajac ale wiekszosc mi odradza