Wpis z mikrobloga

Lutowałem drugi raz przewód ładowarki do laptopa. Jest zabezpieczony rurką termozgrzewalną, ale chciałbym to jeszcze czymś usztywnić - jakąś kolejną nakładką, albo czymś podobnym do modeliny / plasteliny, co zaschnie i będzie jak plastik co zapobiegnie łamaniu się i wyginaniu kabla. Na trzecie lutowanie już przewodu nie starczy. ¯\_(ツ)_/¯

W komentarzu zdjęcie jak wyglądał oryginalny przewód. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #paniektopanutotakspier**lil #heheszki

#komputery #programowanie #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #elektronika #majsterkowanie #elektroda #elektrodacontent
H.....n - Lutowałem drugi raz przewód ładowarki do laptopa. Jest zabezpieczony rurką ...

źródło: comment_1642109215COVHzLQggT8kRunffx0VGC.jpg

Pobierz
  • 26
@krabat: Myślisz, że dostanę gdzieś taką wtyczkę? Tak szukam pobieżnie i ciężko coś znaleźć.

Właśnie ta którą mam trzyma całkiem dobrze więc chciałem ją tylko usztywnić. Może więcej rurek termokurczliwych nałożę. ¯\_(ツ)_/¯
@Habitican: Ja bym zamówił poprostu przewód na allegro i go przedłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam tak zrobiłem parę lat temu i działa do tej pory. Jak wpiszesz np "przewód Asus" to będziesz miał tego całą masę