Wpis z mikrobloga

bez zmian. Dla was każda niepomalowana kobieta to facet


@konopiapolska: Boze co za bzdury xD Naturalnie wyglądająca kobieta jest lepsza niż tapeciara.

mężczyzn z delikatnymi rysami twarzy rzadko się oskarża o bycie Kobietą. Taka dygresja


Co nie zmienia faktu, że facet z delikatnymi rysami twarzy jest odrzucany przez kobietę, bo jest za mało męski, a kobieta mimo agresywniejszych rysy twarzy i tak ma stado spermiarzy.
tak ma stado spermiarzy.


@Pralko-suszarka: jest to bezwartościowa grupa ludzi lecąca na wszystko więc i tak wychodzi na to że Nikt normalny się nią szczerze nie zainteresuje. Wsadz sobie takie gadanie w cztery litery. Facet z delikatnymi rysami twarzy zawsze ma większe szanse na znalezienie partnerki niż kobieta
@konopiapolska:

jest to bezwartościowa grupa ludzi lecąca na wszystko więc i tak wychodzi na to że Nikt normalny się nią szczerze nie zainteresuje


@konopiapolska: A jednak sporo się znajduje. Twoje koleżanki potwierdziły nie raz, że lubią przygodny segzsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facet z delikatnymi rysami twarzy zawsze ma większe szanse na znalezienie partnerki niż kobieta


Jo dupia, kobieto, ja należę do ludzi o delikatnych rysach
@konopiapolska: No nie podobam się bo nie jestem chadem. Mam delikatne i chłopięce rysy twarzy ale bez typowo stereotypowych cech przegrywa ¯\_(ツ)_/¯ Brzydki nie jestem.
I to jest patologia współczesnych kobiet, które mają chore wymagania. Nie jesteś chadem, jesteś skreślony. Jak tu was nie kochać ( ͡° ͜ʖ ͡°)