Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrolAniolow: Kupiłem sobie sprzęt jako prezent na święta, dla samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zestawie był właśnie dołączany bubbler i trochę lipa, bo woda leci do ust, nawet jak mało się naleje.
Używasz kapsułek czy bezpośrednio do komory grzewczej? Ja jeszcze bawię się w te kapsułki żeby zachować czystość urządzenia ale pewnie do czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: U mnie to dziwna sprawa bo najpierw miałem duża tolerancje i bez problemu cała komorę ładowałem co 5/7 sesji IPA na wacik i przetrzeć a potem przepalić i jest pięknie ale zrobiłem sobie tygodniowy detox 3 dobowy post w trakcie niego i teraz to 0.25 co wchodzi na wsad powoduje palpitacje serducha więc albo wejdę na kapsułki albo zacznę mieszać z c-d bo pełna komora to zdecydowanie za mocno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrolAniolow: Kapsułki są spoko, tę samą ilość zmieścisz w 3-4, zależnie od stopnia nabicia i łatwiej przez to kontrolować działanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i wiadomo, że każdy detoks, nawet krótki, zmniejsza Twoją tolerancję ale to dobrze i każdy powinien robić regularne przerwy, chociażby dla lepszego działania po powrocie do leczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@galaxybear: kurde nigdy nie rozumiałem tego fenomenu palić z rana. Jesteś potem w stanie coś zrobić? Ja jak zapale przed 12 to mnie ścina, wegetuje, a potem dostaje paranoi, że nic nie zrobiłem i w sumie to nic nie jestem w stanie zrobić więc pale następnego i to już jest koniec dnia na jego starcie. Potem to już tylko moralniak, że straciłem dzień :/
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o czyszczenie to zmywarka co 3 dni i nie ma śladu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli chodzi o palenie w ciągu dnia to jak mam dzień wolny i ogarniam rzeczy w domu to red no2 oraz aurora 22 przy odpowiednim dawkowaniu są super wydajne lepiej się myśli wydajniej działa zmysły wyostrzone różnica jest taka że mając towar z apteki wiesz zawsze że jego działanie będzie w
  • Odpowiedz
@KrolAniolow: rozumiem. Ziomek sadzi, widze jak rosnie. Raz se sam zasadzilem, ale podszedlem do sprawy zdecydiwanie zbyt nonszalancko. Na wiosne robie drugie podejscie. Tu nie chodzi raczej o jakosc towaru, bo co prawda z apteki nie palilem, ale mieszkalem w Holandii przez jakis czas, teraz pale to samo gowno od tego samego ziomka, ktory hoduje w zasadzie dla siebie, po porostu mam chyba mala tolerancje, bo cokolwiek nie zapale to
  • Odpowiedz
@Ramboski: No ale wiesz że sativa i indica to 2 różne odmiany i obie działają inaczej a są przypadki że na jednego i drugiego człowieka ta sama odmiana może zadziałać inaczej w przypadku apteki jak masz 3 odmiany tak jak ja to możesz je brać naprzemiennie co znacznie obniża szybkość rośnięcia tolerancji przez różne terpeny No i dodatkowo inaczej będziesz się czuł przy mikrodawkowaniu np 0.1 inaczej będzie Cię kręcić
  • Odpowiedz