Wpis z mikrobloga

Zauważyliście pewną zależność, że od dawna w internecie kobiety starają się na siłę stworzyć ,,własne środowisko" i obszary dedykowane tylko kobietom tak jakby miały złudne poczucie wyższości i jakiegoś swojego bytu? #!$%@? popatrzcie na to ile jest babskich portali:
p0lki.pl
kobieta.wp
wysokie obcasy
kobieta.pl
... itd.
A słyszeliście kiedyś o takiej stronie jak polacy.pl albo mężczyzna.pl czy faceci.wp? Bo #!$%@? ja nigdy XD
Serio baby muszą tworzyć tylko dedykowane im portale kręcące się wokół #!$%@? tabu żeby to poczuć jak bardzo są niezależne i móc się tam wypłakać o swojej zdradzie dla czada?

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik
Bo faceci maja strony z militariami, fora motoryzacyjne, wedkarskie, stolarskie, kulturystyczne itd. Gdzie sobie na meskie tematy moga pogadac w dziale ''offtopic''.

Wiekszosc kobiet nie ma niestety ZADNEJ pasji wiec konieczne sa stricte ''kobiece'' miejsca gdzie mozna sobie przeczytac o tym kto sobie zrobil cycki, kto sie z kim rozwodzi i ze puszczanie sie bokiem z kolega z pracy jest full legit i ze to jego wina.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Kobiety zbierają się w grupki przez sam fakt bycia kobietami, a mężczyźni nie zbierają się w grupki przez sam fakt bycia mężczyznami.

Mężczyźni grupują się wokoło jakiejś idei, zainteresowania, sprawy.

To zasadnicza, podstawowa, fundamentalna i niezmienna różnica.
  • Odpowiedz
Bo faceci maja strony z militariami, fora motoryzacyjne, wedkarskie, stolarskie, kulturystyczne itd. Gdzie sobie na meskie tematy moga pogadac w dziale ''offtopic''.


@Makak87: dokładnie. Przecież takie samo zjawisko zaobserwujemy przeglądając prasę dla mężczyzn i dla kobiet. Albo wystarczy porozmawiać z tak zwaną "chłopczycą", która bardziej ceni sobie męskie towarzystwo, gdyż w tym damskim nie może odbyć ani jednej rozmowy na jakiś konkretny temat tylko typowo damskie pierd0lol0 ploteczki o tym kto
  • Odpowiedz
gdyż w tym damskim nie może odbyć ani jednej rozmowy na jakiś konkretny temat tylko typowo damskie pierd0lol0 ploteczki o tym kto z jakim czadem się ostatnio ruchał.


Slowo w slowo mowisz jak moja ex FWB. Dziewczyna akurat sie japonskiego uczyla i miala jeszcze odpaly muzyczne.

Wiekszosc kobiet nie ma niestety ZADNEJ pasji

To z mojego komcia.

To akurat cytuje MILFa z ktorym sypialem. B dobra fotograf i graficzka. Z pasji i
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: Nawet nie zrozumiałeś zdania. W porównaniu z damskim polotem na społeczniactwo, to jest i tak nic. "Pierwsza" w manosferze? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba w kołczosferze cwaniaka, który udaje że nie wie co to redpill, a wszystko replikuje, no zgadnij kto...
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: Nie, nie byłem nigdy zbanowany na forum, rzadko tam pisałem, kiedyś na live chciałem sprawdzić inteligencję "kołcza" i poszło z górki, dałem sobie spokój z tym towarzystwem wzajemnej adoracji ze cwaniaczkiem na czele.
  • Odpowiedz