Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wrócił sklep wydawnictwa MAG! Asortyment jest cały czas uzupełniany a w pierwszej kolejności można zamawiać styczniowe nowości wraz z dodrukami "Endymiona" i "Triumfu Endymiona" Dana Simmonsa. Nie ma kodu rabatowego, ceny domyślnie są obniżone o 45%. Z uwagi na zmianę siedziby sklepu wysyłka rozpocznie się dopiero w lutym.

Pełna lista styczniowych nowości:

John Brunner - "Zygzakowata orbita" (Artefakty)
M. John Harrison - "Urządzenie Centauryjskie" (Artefakty)
Christopher Buehlman - "Czarny Język"
James S.A. Corey - "Upadek Lewiatana" (ostatni tom Expanse)
Thomas Pynchon - "V"

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wrócił sklep wydawnictwa MAG! Asorty...

źródło: comment_1642017477ZIO3JGdVOmHEqNXYSDLiT0.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@moll: Sama jesteś żal! Ma swój klimat i można kopiować dane do tradycyjnego przelewu! Najlepszy sklep książkowy ever!

@Mfalme_Kitunguu: Czytałem to arcydzieło sci-fi. Dzięki niemu zabrałem się za ten gatunek bo przed poznaniem Dzierzby byłem mocno anty
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Czyli rozumiem, że cały cykl trzyma poziom :) zastanawiałem się czy to przypadek Diuny (nie wiem czy to dobry przykład), że najbardziej znany jest pierwszy tom. Z Simmonsa mam na koncie "Terror" & "Abominacje", odziwo nie zacząłem od jego najbardziej znanego utworu.
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Trzyma choć jest różny, Hyperion i Upadek Hyperiona to rasowe scifi a Endymiony to bardziej przygodowe scifi. Różne podejścia do kompletnej całości. Arcydzieło scifi

@moll: Niektóre książki pasują do kilku kategorii, nic nowego

@pol-scot: Od 120 zł masz wysyłkę za darmo
  • Odpowiedz
@Whoresbane: matko bosko, jak? (_ )

mini sklepik jednoosobowy co drukuje co kwartal 50 koszulek (t-shirtow) limitowanych ma wiecej opcji platnosci i tansza przesylke :P chcialbym kupowac u zrodla, ale obiór 3-4 ksiazek na raz w pobliskiej zabce (do paczkomatu mam duzo dalej) i to za 8 albo 9 pln (a przez allegro ze smartem) to jest raczej moj styl :P

wyglad sklepu/technologia w jakiej jest
Shagot - @Whoresbane: matko bosko, jak? ლ(ಠ_ಠ ლ)

mini sklepik jednoosobowy co druk...

źródło: comment_1642023210Aojh6FeK7XFmdPs1iONmjO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz