Wpis z mikrobloga

Zacząłem przeglądać stare filmy Wardegi i tak jak myślałem padły obietnice, że będzie BARDZO DUŻO filmow z psiakobusem gdzie będą pomagać zwierzakom Z ZAROBIONYCH PIENIĘDZY PPV. Pod jego filmem z miniaturki jest masa komentarzy z gratulacjami jaki to on szczodry. Ile przez rok było filmów? Dwa..w tym brak dowodów na to ile dokładnie wydał na naprawę auta oraz ile kupił karmy. Wszystko na dobre słowo. Przy pytaniach czemu tak się ociąga to cały czas tłumaczy tym, że ma zamiar obracać te pieniądze by pomagać więcej. Gdzie ta pomoc ja pytam?

A co robi teraz między czasie? Dodaje relacje na insta z pytaniem kogo zaprosić do psiakobusa Leksia czy Konopskiego. Fajna ta pomoc.. Taka za duża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie oskarżam go o przywłaszczenie tych pieniędzy ale o brak spełnienia celu w należytym czasie a na dodatek brak jakichkolwiek paragonów żebyśmy mieli czarno na białym jaka ma pulę na zwierzęta i ile już wydał.

Ja jestem jakimś wyczulonym wykopkiem czy Wy się ze mną zgadzacie, że to wszystko trwa zbyt długo? Daj plusa jeżeli się zgadzasz.

#famemma #wardega #teamx
odyn88 - Zacząłem przeglądać stare filmy Wardegi i tak jak myślałem padły obietnice, ...

źródło: comment_1642009241duxo3IjQ8BVhyPtIV2mK7p.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@odyn88: stary daj spokój, nikt duży się na ten temat nie odezwie żeby zwrócić uwagę ludzi, Ci którzy wpłacali na to też mają już #!$%@? tylko jakiś ułamek jest wkurzony, wardęga odbija piłeczkę że nikt nie chce wystąpić w psiakobusie, a dlaczego nikt nie chce wystąpić? bo ten pet chce brać ludzi którzy mają akutalnie jakąś drame i chce się wybić na ich plecach, dlaczego nie weźmie kogoś innego z youtube
  • Odpowiedz
@odyn88: Jak będzie robil to z taką regularnością to ta kasa starczy mu na parę lat i jeszcze zostanie na koszty. Kupujcie "bo idzie na pieski" XD a potem wypominaj innym, że zbierają donejty na jakiś cel i rób śledztwo czy rzeczywiście to zrobili.
  • Odpowiedz
wardega to smiec na kase lasy, moze i robi niektore materialy spoko ale z tym psiakobusem to ladnie w #!$%@? leci
  • Odpowiedz
@odyn88: na końcu mógł pozdrowić chociaż wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale zobaczymy on zawsze dużo gada, również dał sobie rok czasu żeby ludzie się nie czepiali na razie "Jak do końca roku nie wydam to dam od siebie 50k" ale zobaczymy, trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@odyn88: imo śmiech na sali tą deklaracją. Miał w cholerę czasu na ogarnięcie tego tematu, mógł robić content na własny kanał robiąc przy tym zasięgi ale #!$%@? robił przez szmat czasu i powinien być za to rozliczony. Ten termin do końca 2022 roku to jakaś kpina, termin to powinien być do końca 2021.
Przydałaby się reakcja środowiska commentary. A nie, czekaj ...
  • Odpowiedz
@odyn88: dramy ważniejsze do tego stopnia, że zastanawiał się czy pomóc ćpunce QOTB dając jej tylko atencje i reklame jej OnlyFansa a zwierzaki zeszły na dalszy plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@odyn88
Zadam może trochę #!$%@? pytanie ale dlaczego sam nie kupisz karmy albo koca dla potrzebujących psów tylko wypisujesz głupoty o jakimś leszczu z YouTube?
  • Odpowiedz
@Flypho: pytanie jak każde inne :) no to już spieszę z odpowiedzią: zrobiłem zbiórkę w grudniu, dałem od siebie 300 zł a łączna kwota od moich widzów wyszła niecałe 5000 zł kupiłem karmę oraz domki dla kotów/psów praktycznie w tym samym tygodniu i zrobiłem transmisje z przekazania.

TO NIE SĄ ŻADNE GŁUPOTY TYLKO JEŻELI KTOŚ ROBI CEL CHARYTATYWNY TO MA GO KUR* SPEŁNIĆ**
odyn88 - @Flypho: pytanie jak każde inne :) no to już spieszę z odpowiedzią: zrobiłem...

źródło: comment_16420251084iubEdHYzG2CT1GZkZG11k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@odyn88: bez obrazy ale jak mam ogladac gowno filmy z psiakobusa ze #!$%@? co i tak nie maja nic do powiedzenia i pojda tam dla atencji to po co to? To ja wole odcinek raz na pol roku z kims kto rzeczywiscie cos #!$%@?.
  • Odpowiedz