Wpis z mikrobloga

Ależ na wykopie teraz trwa festiwal promowania Donalda Tuska XD Platforma panaceum na nieudolne rządy PiS. Już to przerabialiśmy 8 lat i gość w połowie drugiej kadencji sobie nagle wyfrunął do Brukseli i zostawił swój kraj za swoich rządów (XDD), bo wiedział, że następnych wyborów nie wygra i ludzie byli tak zdesperowani, że zagłosowali na partię rodem z PRL.

Trochę mnie to zastanawia, bo Tusk w przeciwieństwie do Trzaskowskiego raczej nie postuluje dużych zmian obyczajowych i jego rządy były jednak dość konserwatywne, a oficjalnie partia nie promuje żadnych rozwiązań gospodarczych, ale widocznie Polacy lubią kult wodza nieomylnego. Sami śmieją się z wyborców partii karakana, nie różniąc się za wiele od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazpo #4konserwy #neuropa #polityka #lewackalogika
  • 7
@Sok_Mandarynkowy: Co by nie mówić i z której strony nie popatrzeć, z jednym trudno się nie zgodzić:
Największe szanse po PiS'ie ma PO.

Przykro się patrzy na taki obraz desperacji, ale tak jakoś wyszło. Czy ktoś coś z tym zrobi "od wewnątrz"? Nie wydaje mi się. W najbliższym czasie (kilkudziesięciu lat) tylko jakiś gwałtowny czynnik zewnętrzny mógłby coś zmienić drastycznie.
bo Tusk w przeciwieństwie do Trzaskowskiego raczej nie postuluje dużych zmian obyczajowych


@Sok_Mandarynkowy:

Nigdy nie głosowałem na Tuska, w ostatnich wyborach na Konfederacje zmarnowałem głos bo zamiast wolnego rynku dostałem matką boską w ryj. Czas zagłosować na tą znienawidzoną bandę, bo wszyscy którzy mieli coś zmienić okazali się idiotami, np Kukiz. Teraz jakiś tam doktor chce na antyszczepionkowym ruchu znów was w konia zrobić. Ja już mam dosyć.
Pobierz lakukaracza - > bo Tusk w przeciwieństwie do Trzaskowskiego raczej nie postuluje duży...
źródło: comment_1641995103Tzz9ul9JjnFHxwjMbn31HX.jpg
@lakukaracza_: Dasz sobie rękę uciąć za tę obietnicę?

Tak, głosowałeś na Konfederację, typie, jak ty tutaj od kiedy pamiętam po nich ciśniesz xD

Tusk zapytany przez homokomando z nowej PO odpowiedział tylko "yy nie wszystko od razu, zmiany stopniowo". Po drugie związki partnerskie to nie jest to, czego oczekuje to środowisko. Sam uważam, że takie osoby powinny mieć możliwość dziedziczyć po sobie majątek, podejmować różne decyzje.
@Sok_Mandarynkowy: Ale tak serio, co było takiego tragicznego w rządach Tuska? Ja rozumiem, że nie były też jakieś super wybitne, ale imo były na dzisiejsze standardy całkiem udane.

Spokojnie się rozwijaliśmy i w swoim tempie goniliśmy zachód, przez kryzys przeszliśmy suchą stopą i przed nami były lata dobrej koniunktury, to się Polaczkom zachciało rewolucji i wielkiej bolzgi.
@Sok_Mandarynkowy: za rządów Tuska rozdzielono funkcje prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości.

Za Tuska Nowak za brak w oświadczeniu majątkowym zegarka został odwołany z rządu.

Teraz premier ukrywa majątek kupiony za grosze od kościoła

Obajtek z majątkiem z dupy przymierzany był na premiera i dalej zarządza Orlenem

Sasin i Macierewicz #!$%@? w kosmos 150 milionów złotych a nadal pełnią państwowe funkcje.

A żeby kogoś ruszyć to trzeba miesiąca "nagonki" - patrz Mejza,