Wpis z mikrobloga

No dobra Mireczki, to ile teraz się czeka aż paczka z USA via USPS pojawi się na WER w PL u naszej łaskawej TFU "poczcie polskiej"? Mega drogaśne priority inernational parcel... tak sobie czekam.... i czekam. Pomijam, że dodatkowo BL z UK też zawisł w powietrzu po opuszczeniu Heathrow. No ja prdl. Paczka z Bułgarii ma więcej aktualizacji statusu niż te...
#lego #pocztapolska #usa
  • 7
@rosomak94: Holandia to inna bajka - to w sumie EU i to chyba faktycznie kwestia cebuli bo sam tak miałem. Holandia, cebula SPRZEDAWCY na przesyłce (pokazał mi rachunek na jakąś drobnice) z katalogami i dupa - koperta nigdy nie dotarła. No ale paypal zwrócił całość.

W tym wypadku na przesyłce mi zależy i nawet zwrot kasy nie zmniejszy bólu :(.

@ziemzu: no to lipa... humoru mi nie poprawiłeś (
@Dizel_AHTUNG: No właśnie się zastanawiam skąd taka różnica - kilka dni do miesiąca. Pamiętam jak przed laty ciągnąłem części do auta zabytkowego i niektóre paczki szły USPS Express (ale wtedy $ stał poniżej 2zł ;D to można było szaleć) i faktycznie pojawiały się po paru dniach, już u mnie po ocleniu. Priority może max 2tyg z czego 12dni na WER :D. Tera widzę, że dramat. No nic - uzbroję się w