Wpis z mikrobloga

Czy poparłbyś projekt "Stanów Zjednoczonych Europy" jeżeli zyskałbyś dzięki temu prawo osiedlenia się w dowolnej części UE i otrzymania do remontu pustostanu / mieszkania należącego do gminy np. włoskiej, francuskiej / mieszkania przejętego przez bank ?
#nieruchomosci

Głosuj

  • Tak 75.2% (2906)
  • Nie 24.8% (958)

Oddanych głosów: 3864

  • 95
  • Odpowiedz
jeżeli zyskałbyś dzięki temu prawo osiedlenia się w dowolnej części UE i otrzymania do remontu pustostanu / mieszkania należącego do gminy np. włoskiej, francuskiej / mieszkania przejętego przez bank ?


@ogorek: brzmi jak mokry sen sklotersow
  • Odpowiedz
@ogorek: #!$%@?, ile komuchów xD

Mam nadzieję, że na mocy tego prawa #!$%@? byście dostali nie pustostan, bo z jakiegoś powodu byście się nie kwalifikowali, za to za pustostan ktoś by uznał chałupy, w których mieszkacie i kazały wam z nich #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za udział w głosowaniu. Temat SZE jest intrygujący. Wiele rzeczy już teraz wskazuje, że być może zmierzamy właśnie w tym kierunku.
  • Odpowiedz
jeżeli zyskałbyś dzięki temu prawo osiedlenia się w dowolnej części UE


@ogorek: przecież już tak jest. No nie dostaje się za darmochę mieszkania w każdej części UE, ale w niektórych zapomnianych przez Boga południowych częściach Włoch już tak. No, ale wiesz jak to jest, Jak muszą za darmo rozdawać aby ktokolwiek chciał tam mieszkać no to musi być jakiś haczyk.
  • Odpowiedz
Czy poparłbyś projekt "Stanów Zjednoczonych Europy"


@ogorek: Tak, niezależnie od tego co by dawali. Chociaż jeśli mowa tutaj o faktycznie kalce USA na realia europejskie, to nie, bo to idiotyczny pomysł. Tutaj trzeba stworzyć twój innowacyjny w skali świata, bo UE ma inne problemy niż miało USA w swoich dziecięcych latach.

zyskałbyś dzięki temu prawo osiedlenia się w dowolnej części UE


@ogorek: takie prawo już mi przysługuje, nie jest mi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ogorek: Oczywiście. Co raz mniej myślę o sobie jak o Polaku, a bardziej jako i Europejczyku(m. In. Dzięki naszej kochanej Partii). Uważam, że powinniśmy współpracować z innymi narodami Europy zamiast się kłócić i rywalizować
  • Odpowiedz