Wpis z mikrobloga

-bądź prawakiem @HoganPaul vel @Back_space vel @Prylik i jeszcze parę innych by się znalazło

-popłacz się jak to @rzep usunął twój komentarz

-jako że nie da się obronić bana konfy na fb zaczynasz po prostu kłamać i walić teksty TO NIE BYŁ PRAWDZIWY WOLNY RYNEK

- @Back_space dostarcza nam takie cytaty jak:

Konfederacja skrytykowała ZAPRZECZENIE wolnego rynku, tj. bezprawne zablokowanie profilu Konfederacji.

No i tę umowę właśnie Facebook ZŁAMAŁ - banując profil Konfederacji, która nie złamała regulaminu.


- @kozackikozak patrzy na wysryw kuca i wrzuca ten obrazek z podpisem TO NIE BYŁ PRAWDZIWY WOLNY RYNEK

-komentarzusuniętyprzezautorawpisu.jpg XDDDDD

-ty nie wolno usuwać moje komentarze, ja wolno twoje
#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #bekazkuca #polityka
kozackikozak - -bądź prawakiem @HoganPaul vel @Backspace vel @Prylik i jeszcze parę i...

źródło: comment_16419095178CHtxvnpvACUwHPsk8zNYl.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Pocisnałem bekę z typa że nie ma argumentów


@HoganPaul: podał cytaty z regulaminu fb i skonfrontował to z obrazkami wrzucanymi przez konfę, a ty napisałeś "uga buga to nie być prawdziwy wolny rynek, fejsbuk złamać umowa bo tak" XDD

usuwa komentarz pod pretekstem rzekomego "ad personam".


Twój wysryw:

śmieszyła to się Lewica, klaunie.

Przestań kłamać, klaunie.


No tak to nie jest ad personam XD

Kolego gdybyś nie był prylikem czy back
  • Odpowiedz
@HoganPaul:

tez zablokował


Nikogo nigdy nie zablokowałem kłamco

Udowodniłem wielokrotnie


Nic nie udowodniłeś xD zadnych oświadczeń, regulaminu, screnow, tylko darcie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mozesz np udowodnić ze Hałata postowany przez konfederacje, nie #!$%@? głupot xd
  • Odpowiedz
Dowodem na to, że Konfederacja nie łamała regulaminu, jest brak dowodów na to że Konfederacja łamała regulaminu. FB wciąż nie podał żadnego dowodu.


@HoganPaul: Tymczasem Facebook:

Usunęliśmy stronę Konfederacji z powodu powtarzających się naruszeń naszych zasad dotyczących dezinformacji na temat COVID-19, a w szczególności fałszywych twierdzeń o tym, że maski nie ograniczają rozprzestrzeniania się choroby, że śmiertelność COVID-19 jest taka sama lub niższa niż grypy, a także że szczepionki na COVID-19
ziumbalapl - > Dowodem na to, że Konfederacja nie łamała regulaminu, jest brak dowodó...

źródło: comment_1641912489wfqRgLnoyLT7QzVFwcvJT3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz