Wpis z mikrobloga

The Gauntlet clean time w klasie s2. Kilkanaście podejść i non stop fail na początku albo w okolicach 20-30%

Wreszcie mi się udało zajechać dalej i już czułem że to będzie ten jeden raz, świetna jazda do góry i na wulkan

W okolicach 70% na zjeździe z wulkanu delikatnie z-------m tyłem w barierkę. Run flagged collision

P------e nie robię tego przez najbliższy tydzień. Totalna załamka (,)

#forzahorizon5
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BorysKafarov: mi się udało chyba za 10 razem także się nie martw ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:jeden raz poskutkowal rage quitem jak na 86% po zjechaniu z góry z-------m w barierkę na asfalcie
  • Odpowiedz
@Maksubejd: no ręce mi się trzęsą z w--------a ale udało mi się nie p--------ć padem w telewizor xd Chyba z 8-10 razy dzisiaj probowalem

Dam sobie na razie spokój bo mnie nerwica już bierze na sama myśl że miałbym jeszcze raz próbować

Został jeszcze marathon i colossus z tych długich wyścigów ale oba obstawiam że będą znacznie latwiejsze

Jak wrócę do gauntleta i znowu spierdziele to mam to w dupie
  • Odpowiedz
@Maksubejd: tym z okładki, Mercedes AMG One się chyba zwie

Próbowałem też Lambo Sesto i generalnie ma przewagę na asfalcie ale mam wrażenie ze offroadowo niestety jest gorzej (no w sumie nie dziwne bo stat ma gorszy ale z tego co kojarzę to akurat nie da się mu założyć ani opon ani podwozia offroadowego)
  • Odpowiedz
@Maksubejd: średnio bym powiedział bo mam jakiegoś Forda hoonigana z rally monsters i zupgradeowany gorzej się prowadzi niż chociażby ten Mercedes z rajdowym podwoziem i oponami xd

No a poza tym duża część wyscigu to asfalt i tutaj czy to merc czy to Lambo wygrywa
  • Odpowiedz