Wpis z mikrobloga

#konfederacja #edukacja #polska #bosak #bekazprawakow

Polska - kraj, w którym niewyedukowane społeczeństwo chłonie marketingową papkę jak gąbka i wyrabia sobie światopogląd na podstawie zawartości portalu ze zdjęciami twarzy dla amerykańskich studentów. (a przynajmniej wg konfy tak jest)

Konfederacja - partia, która na sztandarach ma przedsiębiorczość, wolność, kreatywność, pomysłowość.

Co robi konfederacja, kiedy FB banuje jej konto? Może wpada na jakiś pomysłowy kanał dotarcia do odbiorców? Znajduje jakąś alternatywę do szerzenia swoich poglądów? Wymyśla innowację w komunikacji z elektoratem? Robi kampanię świadomościową nt. manipulacji mediów? Proponuje zmianę w programie nauczania, żeby było więcej o świecie i społeczeństwie, a mniej o papieżu? Niee, nic z tych rzeczy! Przedsiębiorczość i kreatywność to mamy na sztandarach, a z przedsiębiorczości to umiemy sprzedać piwo i felieton w angorze.

Bosak - twarz wyżej wymienionej partii, nieuk bez szkoły, którego jedynym pomysłem na zarabianie jest taniec z gwiazdami w TVN-ie i życie z podatków ciężko pracujących ludzi.

Pomysł Bosaka - nie no, trzeba się pogodzić z tym, że jesteśmy debilami i fejsbuk jest jedynym środkiem do kształtowania światopoglądu ludzi, idziem do sondu z nimi.

#zenada
  • 7
@kot_do_drzwi: oho kolejny wielki doradca polityczny z wykopu xD
GDYBYM TO JA BYL PREZESEM KONFYN TO BYM WYMYSLIŁ TAKIE RZECZY ZE BY MIELI PO 2 MIESIACACH 50% POPARCIA W POLSCE I JUZ BYM ZACZYNAL EKSPANSJE NA NIEMCY Z 20% POPARCIEM Xd
@Latarenko: nie wiem skąd to wyczytałeś. Brzydziłbym się pracować jako polityk, zwłaszcza ramię w ramię z narodowcami. Po prostu bawi mnie, że teoretycznie najbardziej liberalną i przedsiębiorczą partię w Polsce (na którą sam głosowałem) przejęli debile pokroju Bosaka czy Winnickiego.