Wpis z mikrobloga

Kochane Mirki i Mirabelki,
Ponawiam post o #adopcjazwierzat w #krakow.
Nie kłamiąc są najcudowniejszymi kotkami jakie poznałam w swoim życiu.

Furia potrafi dać ogrom swojej kociej miłości, uwielbia się wtulać, można ją nosić jak dziecko i przy tym cudownie mruczy.
Misia również pokazuje swą miłość, wskakując na kolana, nigdy nie drapiąc ani marudząc.
Obie uwielbiają spać przy człowieku.

Nigdy nie gardzą podanym im jedzonku ani dodatkowymi głaskami. Polecają się jako dwupak (są siostramii) lub do dokocenia, gdyż są bardzo towarzyskimi kotkami.

Mój termin ich oddania się nieubłaganie zbliża, dlatego proszę, jeśli może myślicie o adopcji albo znacie kogoś kto chciałby adoptować (czarnego) kotka to rozważcie je!
Lub możecie dać plusa dla zasięgu! Będę wdzięczna!

Serzka - Kochane Mirki i Mirabelki,
Ponawiam post o #adopcjazwierzat w #krakow.
Nie...

źródło: comment_16418571301cZuhOWOfeMdVWIxDSBc9U.jpg

Pobierz
  • 10
@clas: dzięki śliczne! Jestem domem tymczasowym dla nich, miały zostać ze mną do czasu adopcji. Obecna sytuacja zmusza mnie do wyprowadzki z mieszkania i szukania pokoju, a raczej nikt mnie nie przyjmie z trzema kotami xd
@Serzka:

@clas: dzięki śliczne! Jestem domem tymczasowym dla nich, miały zostać ze mną do czasu adopcji. Obecna sytuacja zmusza mnie do wyprowadzki z mieszkania i szukania pokoju, a raczej nikt mnie nie przyjmie z trzema kotami xd


@Serzka: dzięki za odpowiedz. Sam myśle czy w Wawa nie zrobić tymczasowego. Ale to dopiero na wiosnę :/