Wpis z mikrobloga

@l_lucky: Chmm czy to tylko ja czy wydaje mi się, że jest sporo ciekawych rozwojowo propozycji (rozwój w sensie modyfikacji projektu przez Lego na maksymalizację "bawialności/unikatowości legalnych połączeń bricków" i zysku)? Trzymam wszystkie możliwe kciuki za rodaków a w szczególności za szeryfa @l_lucky ... Tylko widzę sporą konkurencję patrząc na to jak wybierało Lego wcześniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l_lucky: o cholera tego się nie spodziewałem () Założę się, że projekty, które najbardziej się podobają publice nie przejdą dalej..(a przynajmniej część z nich)

Oczywistym jest że biuro szeryfa jak dla mnie bomba i chętnię wydam ciężko zarobione pieniądze na taki zestaw. Poza tym podobają mi się zestawy:

4. Terrariums - no idealny prezent dla różowegopaska i jako ozdoba szafki billy ( ͡°
@l_lucky: wychodzi na to, że akurat polskie projekty podbają mi się najbardziej. Twój znałem, ale teraz widzę, że rafa i szklarnie też polskie ( ʖ̯) Ale na bank nie przejdą :/ za dużo drobnych elementów i ogólnie nie w stylu ostatnich lat lego. Twój zestaw ma największe szanse z polskich - będzie ciężko, ale trzymam kciuki!
Ale parę innych, zwłaszcza budynków też fajne i też
@l_lucky: Powiem Ci, że na tle obecnej edycji Twój zestaw prezentuje się naprawdę nieźle. Podtrzymuję co prawda, że się nie zakwalifikuje (powody wymieniałem wcześniej), ale jest w tej lepszej połowie ewidentnie. IMHO najmocniejsze sety pod kątem komercjalizacji to Union Pacific, Piracka Tawerna, Blackbird, orchidea i terraria. Chciałbym też wymienić tu Webba ale niestety uważam, że zbyt "po łebkach" zrobiony model, nie kupuję np. osłony termicznej z płytek (w ekosystemie LEGO przechodzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@texas-holdem: orchidea i terraria odpadają bo Lego nie chce kopiować istniejących i aktualnych serii. Tawerna wg mnie też nie ma szans bo niedawno byl już set piracki. Blackbird odpada bo tak naprawdę jest to samolot szpiegowski. Ja strzelam że wejdą gremliny i Muminki :)
@l_lucky: Jaką serię kopiują terraria? Orchidea rozumiem, że może dublować kwiaty i tu zgoda. Setów pirackich nigdy nie za dużo;) A co do Blackbirda to gość specjalnie zrobił wersję NASA, żeby było pokojowo;) A jak wejdą muminki to będzie to potwarz dla Twojego zestawu, bo jest znacznie lepszy:)
@texas-holdem: terraria to wg mnie też seria florystyczna. Zrobił wersję NASA i dzięki temu wszedł do ideas ale wg mnie lego nie pójdzie w tym kierunku. Kilka miesięcy temu musieli wycofać Bell Boeing V-22 który już był nawet wyprodukowany (w wersji ratowniczej). Tym razem nie będą ryzykować. Mumunki to fajny pomysł. Oczywiście projekt w Ideas jest mega słaby, ale projektanci lego mogą zrobić z tym coś fajnego.