Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki w tym roku postanowiłem rzucić całkowicie #alkohol !!! (òóˇ)

W poprzednim roku przyniósł mi on sporo kłótni w rodzinie, sporo tysięcy złotych wydanych na tę truciznę i zniszczoną psychikę.

Piłem bo skończyłem pracę albo nockę
Piłem na dobry sen
Piłem na lepszy humor
Piłem by nie myśleć o #luszczyca
Piłem bo miałem doła
Piłem bo po "robocie" w nagrodę
Piłem na rozluźnienie nerwów
Piłem bo dzień wolny
Piłem bo po prostu lubię BYĆ #!$%@?

Jak byłem w pracy, albo wiedziałem że będę musiał jechać gdzieś autem to był jedyny moment trzeźwości, byle doczekać tego momentu aż sobie wypije kieliszek, najlepiej dwa od razu, a po chwili pół litra.

Chciałem się wam pochwalić że po wielu próbach odstawienia, zmniejszenia ilość itp. Po rozmowie z żoną że rzeczywiście mam problem i szczera rozmowa z tatą (chyba pierwszy raz w życiu porozmawiałem z nim tam szczerze że mam problem i nie umiem sobie poradzić)

JESTEM JUZ 7 DNI TRZEŹWY !!!

Pijcie ze mną kompot albo #yerbamate , bo od świąt bardzo często ją pijam.

PS będę tutaj codziennie wrzucać wpisy pod tagiem #dumelniepije wierzę że dam radę całe 356dni być trzeźwym!

AVE ()

#alkoholizm #piwo #wodka #wygryw #przegryw #pijzwykopem
Dumle007 - Drogie Mirki i Mirabelki w tym roku postanowiłem rzucić całkowicie #alkoho...

źródło: comment_1641837351dEPemy65fAwxWOqM9OWfFX.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: od pół roku bardzo często kończyło się tak że do odcięcia. Kiedyś to było tak że było za dużo wypite i szedłem zygac, ale się zmieniło tak że mogłem pić z gwinta bez limitu i po prostu film urwany...
  • Odpowiedz
@White_power: jasne że mówiła, kłóciliśmy się itp. bywały też i fajne dni, czasem mniej wypiłem, czasem dałem radę się wstrzymać do wieczora aż razem wypijemy winko (wsumie to ja dwa), czasami dałem radę ten dzień czy dwa się wstrzymać. Ale od tygodnia widzę jaka to była fikcja w mojej głowie i wmawianie sobie że wszystko jest pod kontrolą
  • Odpowiedz
@Dumle007 Przechodziłem przez to i wytrwałem z 2-3 lata, nie daj sobie samemu wmówić że już masz po problemie i możesz to kontrolować i napić się najpierw piwa bezalkoholowego, potem jedno piwo towarzysko itd itp. Może takich stanów nie miałem że pół litra sam, ale ciężko przestać o tym myśleć.
  • Odpowiedz
@Dumle007: Ale Wy macie problemy. Ja pije jedno-dwa piwka jak mam ochotę po robocie, jak nie mam to nie pije i nie mam potrzeby robienia jakichś breaków od alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko z głową.
  • Odpowiedz
@Dumle007: Ale Wy macie problemy. Ja pije jedno-dwa piwka jak mam ochotę po robocie, jak nie mam to nie pije i nie mam potrzeby robienia jakichś breaków od alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko z głową.


@Gusmag: Mirek robi tutaj coming out, że ma poważny problem, a Ty piszesz komentarz "a ja nie mam problemu. wszystko z głową!". Parodia
  • Odpowiedz