Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to, że po tych spadkach, jak sobie podliczyłem ile zainwestowałem w zeszłym roku i ile mam obecnie, to nadal jestem jakieś 20% na plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo wtop było (chociażby parę stów $ poszło w jakieś shitcoiny, ale też projekty jak VET, CHZ, THETA nie dały zarobić) i błędów początkującego krypto inwestora, ale parę projektów odrobiły z nawiązką, chociażby LUNA kupowana po 6$, Dogebong (zarobek x6, a mogłoby być x14 ;) ), czy po części HERO, SHIB, albo ETH (x2.5). Żałuję, że np sprzedałem LUNA po około 98$, odkupiłem po 87$, a jakbym był cierpliwy to bym poniżej 70$ kupił :) Albo kupno SOL po 190$, bo przecież spadło, lol. Albo że pozbyłem się 75% SHIB jak była po 0.000...1 (weszłą sprzedaż sprzed miesiąca) i nie sprzedałem reszty jak urosła jeszcze ośmiokrotnie. Jakbym nie był tak leniwy, to na stop lossach mógłbym też więcej ugrać. Nawet jak nadejdzie teraz bessa, potraktuję tą inwestycję jako dobrą lekcję początkującego. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Poduczę się przez kolejne 3 lata i wejdę w kolejną hossę z #!$%@?ęciem ;)

Takie tam krypto żale.

A jak wyglądał wasz zeszły rok w krypto? Co uważacie za swoją największą wtopę?

#kryptowaluty
  • 11
Najbardziej żałuję że nie kupiłem luny, a chciałem kupić po 5$ tylko jakoś odłożyłem na później i potem zapomniałem... Największy zysk dał mi dogecoin(x10). W wielu projektach jestem w plecy. Trx, btt, vet, xlm wyszedłem do BTC albo ETH, ale najgorzej wyszedłem na polskim projekcie SKey(4x w dół). Cardano coś tam jeszcze dało zarobić, shiba, iota I Kucoin token
@le_banana shib to pierwsze krypto jakie kupiłem, zaraz po listingu na binance ( ͡º ͜ʖ͡º) człowiek dopiero zaczynał, głupi był, nie wiedział co i jak. Zaraz oczywiście poleciało na pysk ale trzymałem póki nie zaczęła się ostatnia pompa. Sprzedałem jak zrobiło 1,5x, zadowolony, że po pół roku hajs nie poszedł w błoto. Było trzeba troszkę dłużej potrzymać ( ͜͡ʖ ͡€)
@mauy_suownik_gniewu: Ja się ciągle tej cierpliwości uczę :) Zarobiłbym więcej, jakbym z pewnymi decyzjami nieco dłużej poczekał. z drugiej strony czekalem, aż pattern na COBO się powtórzy jak było na DOBO. Póki co z 80$ inwesycji ostało mi się 15. I raczejn projekt nie wstanie. No chyba że teraz wypłacę ;)
@le_banana Paanieee, ja w CABO dałem stówkę, wyjąłem 600$, ale później mnie coś podkusiło i jeszcze raz się załadowałem xd 1200$ -> ~93$ na ten moment ( ͡º ͜ʖ͡º) sprzedać nie sprzedam, bo się nie opłaca. Może wstanie, w co w sumie wątpię. Zawsze się znajdzie jakiś inni shit ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: może za rok,