Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,

TL;DR
Zapraszam na serwer discord o tematyce księgowości https://discord/. gg/4t2KC8PK

Mam 24 lata, od dwóch pracuję w księgowości i w tym zawodzie chcę się rozwijać.
Od jakiegoś czasu po głowie chodził mi projekt serwera, na którym miała by się zebrać garstka ludzi interesujących się na każdy sposób księgowością, która wymieniała by się swoją wiedzą, doświadczeniem, informacjami, a także znalazła pomoc (księgową) w razie potrzeby. Nie wiedziałem bardzo jak to ogarnąć technicznie, ale i tak jest lepiej niż myślałem.
Na serwerze każdy znajdzie coś dla siebie: księgowi, przedsiębiorcy czy zwykłe osoby, chcące zaczerpnąć jakiejś wiedzy.
Do tej pory za wiele treści tam nie ma. Na chwilę obecną opisałem 25 punktów zmian podatkowych, które niesie za sobą #nowylad.

W planach oczywiście jest rozwój tego serwera o kolejne kanały, tłumaczące ten zawirowany język podatkowy na ludzki. Chętnie przeczytam Twoje sugestie i opinie na temat serwera.

Chciałbym tworzyć te społeczność razem z Wami, abyśmy mogli jak najlepiej w tej dziedzinie się dokształcać.
Aby nieco przekupić Was do dołączenia organizuję dwa #rozdajo nitro classic na miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Dla plusujących ten wpis - zielonki i patotagi out
2. Dla użytkowników mojego serwera
Losowanie dzisiaj ok. 18:00

Jeszcze raz link do serwera jakby ktoś nie znalazł https://discord. gg/4t2KC8PK

#ksiegowosc #podatki #discord #nitro #dzialanoscgospodarcza #rachunkowosc #ekonomia #jdg
  • 22
@nutka-instrumentalnews: Niestety nie mam. Planuję dokończyć podsumowanie nowego ładu póki co, ale może znajdziesz na serwerze osoby, które to obcykane mają. Wtedy stworzymy jakąś dyskusję i być może znajdziesz satysfakcjonujące informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mikeymw: No jak skopiujesz link i usuniesz spacje z niego, to przekieruje Cię na mój serwer z możliwością dołączenia. Wystarczy, że się zalogujesz i znajdziesz się na serwerze ^^ Jak masz jakieś problemy to napisz priv i coś poradzimy
@Qurvinox: muszę Ciebie zmartwić, ale kiedyś w robocie miałem trochę czasu w robocie i zrobiłem w excelu wykres do komorek takimi strzałkami "-->" co gdzie sie wpisuje z podręczników ekonomii, wszystko je..ło na rachunku przepływów pienieżnych, moze bilans zrobisz resztę nie ma szans zysków i strat może jeszcze.. ale to jakbyć chciał biblię zrobić na wykresach a każdy kaznodzieją ma tymczasem swoją i łatwo się z nia nie podzieli..

dobry księgowy
@nutka-instrumentalnews: Dziękuję za komentarz, ale myślę, że nieco mylisz intencje tego serwera. Nie ma być to poradnik czy grupa zajmująca się szkoleniem. Raczej taka luźna wymiana informacji, jaką masz z kolegami z pracy obok swojego stanowiska. Serwer ma dla mnie też taką funkcję, że jestem zmotywowany to pisania różnych zagadnień, a przez to nauki ;)