Wpis z mikrobloga

Hej. W wakacje podrywała mnie taka koleżanka z pracy. Zaprosiła na fejsie i zagadałem do niej. Pisala do mnie. Spotkaliśmy się 3 razy. W tym dwa razy u mnie na mieszkaniu. Zachodziła mi drogę bym ją objął łapał w tali lub łapał za biodra. Na 1 spotkaniu tak robiłem jak byliśmy na spacerze i podłapała chyba. Na 3 spotkaniu byliśmy na grilu a potem pojechaliśmy do mnie. W pewnym momencie mnie sama pocałowała. 3 takie buziaczki z języczkiem po ustach. No i w sumie to potem dwa razy ją pocałowałem. I mizialem po udach podczas filmu. Po tym incydencie mieliśmy tydzień kontakt ale słaby. I zrobiła mi ghosting. W dniu w którym nawiązała znajomość z takim typem. 5 miesiący temu. Ostatnio widziałem jak przywiózł ją do pracy i byli razem na sylwestrze. Poznaje jego rodzine i znajomych. Bo widzę w opcji niedawno dodani znajomi. W orscy się widujemy w korytarzu. Mówimy sobie cześć nic więcej. Jest szansa że ona o mnie dalej myśli? Nie błagałem o powrót. Tylko jak zapytałem wtedy o spotkanie to stwierdziła że nie ma ochoty ani w przyszłym tygodniu ani w ogóle. I nie mieliśmy nawet o czym rozmawiać brak wspólnych tematów. Nigdy za nią nie latałem prosząc o kolejna szanse.

#blackpill #chad #przegryw #tinder #depresja #randki
  • 16
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: Nie myśli i ty o niej nie myśl. Trafiła się lepsza okazja, to od razu uciekła. Miałeś szczęście, że się z nią nie związałeś.
Wybij sobie z głowy romantyzm, że trzeba o nią zawalczyć. To kłamstwo.
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: Baba sama Ci się narzucała, a Ty dałeś jej kissy i pomiziałeś ją po udach oglądając film...mogłeś zrobić coś więcej... sorry, że to powiem, ale możliwe, że dałeś jej znać, że jesteś mało ogarnięty, a może ona szuka ogarniętego mężczyzny
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: myślę, że jej się podobałeś, ale po iluś tam spotkaniach i interakcjach między wami, przestałeś jej się podobać.

Niestety nie da się tego już zmienić i przywrócić wcześniejszego stanu rzeczy i tak to by nic nie zmieniło, bo i tak by straciła zainteresowanie.

Nie przejmuj się tym, nie trać zbyt dużo czasu na żałobe, szukaj i walcz dalej :)
  • Odpowiedz
@quizonmyface: raz na tym grilu powiedziała, żebym nie patrzył jej w telefon bo on ma tam zdjęcia z byłym chłopakiem. Myślę ok. Na grilu. Powiedziałem że idę sikac. A ona ze mi pokaże gdzie jest WC. Wychodzę. Ona czeka na mnie. Zatrzymuje się tak bym ją objął w tali od tyłu.
Nie każdy się odrazu otwiera. Każdy potrzebuje więcej czasu.to tylko mnie bardziej dobiło.
  • Odpowiedz