Wpis z mikrobloga

@genocidegeneral: no jest, wymagania broni niższe dla oręża dex żądającego takie same obrażenia co str. Lśniąca szpada czy tam szabla zadaje 290dmg jako 1h, a ostrze na siłę 1h 220dmg. Nie mówiąc o ilości broni dostępnych wczesne
@genocidegeneral: Tak. I nic nie zrozumiałem bo nie ma tam interpunkcji więc nie wiem czy to była ironia czy nie. Także odpisałem z wyjaśnieniem czemu tak uważam na wypadek gydyb się okazało że to jednak ironia.
@Achajos:
200+220=420
najlepsze bronie pod zręczność: 260 i 280 obrażeń, żeby biły tak samo mocno jak miecz wyżej oprócz 175/190 zręczności będziesz musiał mieć również 160/140 siły - będziesz tyle miał? Bonusów w grze jest sporo, ale jednak jest to liczba skończona.
@genocidegeneral: Type, weź sobie koło zębate i #!$%@? się w klate
Ty 1 się czepiłeś że "nie przeczytałem postu" a napisaleś go jakbyś był z 2 klasy podstawówki. Na słuszne zwrócenie uwagi reagujesz jakbyś postał po pupci od mamusi i atakujesz.
No to uświadom mnie, jak gra działa, słucham.
Ty 1 się czepiłeś że "nie przeczytałem postu"

Przyczepiłem się bo niesłusznie założyłem, że ty wiesz, jak ta gra działa.

a napisaleś go jakbyś był z 2 klasy podstawówki. Na słuszne zwrócenie uwagi

@Achajos: Chodzi ci o to?
"no zajebiście faworyzowana jest XD z odwrotnymi statystykami i najlepszą dostępną bronią zadawałby praktycznie tyle samo obrażeń z kuszy i 50% więcej z miecza"
Czego tu nie rozumiesz niby? Jakiej interpunkcji ci tu
@genocidegeneral: Ok, a teraz przeczytaj 1 post jaki napisałem i zauważ że całe faworyzowanie oręża nie polega tylko na obrażeniach. Także na dostępności i ilości. Broni na dex jest więcej, u thorsena masz miecz 60dmg i 40 dexa za 200 golda. Na siłę za to masz co? Buławę kondominium(20 dmg za 25 siły) albo długi miecz strzeżony przez dwa normalne topielce więc wcześnie go nie podnieszesz? Na tym również polega faworyzowanie.