Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę ostatnio KFC przestało mi smakować i aby upewnić się, że to nie mi gust się zmienił ale ogólnie jakość się pogorszyła wszedłem na ich fanpage na FB żeby poczytać opinie i nawet tam jacyś covidianie się srają o to, że w restauracji nie sprawdzają paszportów szczepionkowych xD kiedy oni w końcu ogarną, że nawet zaszczepieni przenoszą wirusa a poza tym wprowadzenie tych green pasów w naszej sytuacji prawnej byłoby po prostu nielegalne? Reszta screenów w komentarzach
#koronawirus #kfc #bekazcovidian #gastronomia #fastfood
Pobierz
źródło: comment_1641740181SwlbGuqGlTmZMdLVO6H4Ba.jpg
  • 30
@Erlein: A ja się całe życie zastanawiałem, jak takie tragiczne wydarzenia w historii mogły mieć miejsce... Okazuje się, że ludzie sami sobie to robią.
@Erlein: Potwierdzam, kfc to straszny kał ostatnio. Zamawiałam w dowozie i dwa razy zdarzyło się że quritto było surowe. A jak nie było, to nie smakowało tak dobrze jak kiedyś. O nagminnych przypałach kiedy nie dowieźli frytek/ kanapki/ napoju nie wspominając
@Erlein: jak dla mnie kfc od xx lat jakosciowo tak samo.

Oczywiscie zalezy od dnia i od restauracji.

Dodatkowo ceny wszystkiego rosna, a takie KFC tak szybko nie reaguje cenowo, wiec poszczegolbe restauracje mogli ciąć koszty