Wpis z mikrobloga

@AleDlaczegoTak: klasy sredniej nie ma w polsce, a z 70zł to spokojnie sie wyżywisz przez 3 dni. Już ci mówię, rano jesz czokoszoki z mlekiem; na obiad sobie możesz kupić paczkę parówek wieprzowych jakieś pieczywko, keczak, na podieczorek mozesz sovbie jakis serek zjeść a na kolacje zupke vifon za 2zł. A jak cie stać to raz na jakiś czas możesz pierożki albo krokiety z biedry zjesć.
@uytx: No ale taka jest prawda: zamiast wędlin np. Morliny czy tam jakieś Wierzejki to sie kupuje Kraina Mięsa albo Rzeźnik; zamiast Reginy sie kupuje Neo; zamiast Lenora kupuje sie te biedronkowe/lidlowe, trzeba patrzeć na promki itd. No ale ileż to ja ludzi widzę w osiedlowym sklepie którzy nie patrzą i biiorą właśnie owe "markowe" produkty i kupują mało a płacą dużo. Ktoś kto jest ogarnięty to sobie poradzi w każdych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@uytx: No ale taka jest prawda: zamiast wędlin np. Morliny czy tam jakieś Wierzejki to sie kupuje Kraina Mięsa albo Rzeźnik; zamiast Reginy sie kupuje Neo; zamiast Lenora kupuje sie te biedronkowe/lidlowe, trzeba patrzeć na promki itd. No ale ileż to ja ludzi widzę w osiedlowym sklepie którzy nie patrzą i biiorą właśnie owe "markowe" produkty i kupują mało a płacą dużo. Ktoś kto jest ogarnięty to sobie poradzi w każdych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebek1987: tu zaakoczeniem dla mnie byl plyn lidlowy ale ten "premium", poletzam, bardzo ladnie pachna ubrania, i dlugo :) zawsze bylam team lenor lub cocolino, a od 2 lat stosuje lidlaka :) acz masz racje, to raczej wyjatek ;)