Wpis z mikrobloga

@Pimenista: XD ty jesteś głupi czy głupi, teraz ludzie maja jeść najniższego sortu mięso, prac w proszku Dosia a podcierać się szarym papierem bo są podwyżki XD zyjemy w takich czasach gdzie wszystko powinno iść na przód a cofamy się. Mam nadzieje, ze to żart to co napisałeś
  • Odpowiedz
@Pimenista: Tylko markowy płyn do płukania ubrań. Te tanie to pachną tylko w butelce. No i cena nie jest duża. Jest normalna. Tylko zarobki w Polsce nie sa dostosowane do europejskich cen.
  • Odpowiedz
@BulinekOkraglinek: Przyprawy, między formowymi a jakimś noname z auchuan jest 40-50gr różnicy, a jakość jest faktycznie lepsza.
Polędwiczki to nie żadna eko farma, 20zł za kg to już teraz praktycznie cena za filet w markecie, polędwiczki zawsze były trochę droższe tak więc to totalnie normalna cena
Ręczniki nie markowe fajnie wyglądają na półce, cena niska, ale jak zaczynasz rozwijać to się okazuje że są tak luźno nawinięte że więcej tam
  • Odpowiedz
@Twoja__Pani: a czemu zaraz najgorszergo sortu? Trzeba patrzeć co się kupuje a nie koniecznie na markę za którą się gratis dopłaca. Żyjemy w #!$%@? czasach właśnie gdzie się cofamy i będziemy się cofać - patrz covid, patrz przymusowa elektryfikacja samochodów, socjal, rozdawnictwo i wszechobecne należymisizm. A gdy już wdepniemy w bagno gospodarcze to żeby z niego wyjść to nie ma opcji, albo ktoś z rządzących się ocknie lub opamięta i
  • Odpowiedz
@sebek1987: nie ma czegoś takiego dostosowywanie zarobków do cen. Śmierdzi mi takie określanie tematu ustawowym znoszeniem biedy poprzez wprowadzanie wysokich minimalnych pensji i maksymalnych cen produktów. PRL2.0. Poprawę życia obywateli realizuje się poprzez inne mechanizmy z którymi wszyscy do tej pory nie chcą mieć do czynienia bo trzeba kupować elektorat.
  • Odpowiedz
@Pimenista: Ty chyba mieszkasz z mamą, która kupuje i zapełnia lodówkę i chemię i gowno wiesz o utrzymaniu się w tym kraju. Dodasz do domowego budżetu 300 zł a reszta idzie dla Ciebie lub w ogóle nie pracujesz i pieprzysz takie głupoty. Ludzie nie po to oszczędzają całe życie aby za kilka lat kupować masło za 10 zł bo będzie yo burżuazja. Ten kto oszczędza i ten który nie oszczędza
  • Odpowiedz
@Pimenista: Jasne, że jest takie coś. Jak ja wydam na to między 15€ a 20€ to nie będę wrzucał zdjęć do internetu bo jest to dla mnie godzina pracy na produkcji. A w Polsce są już te same ceny co na zachodzie a złotówka niedługo będzie warta tyle co rubel.
  • Odpowiedz
@Pimenista: Przestał rozdawać pieniądze za nic ludziom którzy na nie nie zasługują, obniżył podatki, ułatwił rozwój własnych biznesow. Tak naprawdę nie wiem, bo ekonomista nie jestem ale skoro w innych krajach się da to i w Polsce tez się da. Komuś tylko bardzo zależy na tym, żeby nie było tak jak na zachodzie.
  • Odpowiedz
@sebek1987: Bo tak się celowo obniża jakość życia żeby ludzie byli biedni. Biedni biorą kredyty, biedni pójdą gówno roboty i będą pracować jak to określił ktoś za miskę ryżu. Niestety w Polsce dobrze już było...
  • Odpowiedz
@RitmoXL no i tu widzę madrego człowieka ktory wie o co w tej szopce chodzi. Zwyczajnie w polsce rozrosla sie klasa średnia i robic nie ma komu w podtawowych zawodach. W dupach sie zaczęło przewracać to jest jak jest. Po fabrykach Ukraińcy i gruzini bo polak nie pójdzie. Teraz trzeba część klasy średniej sprowadzić do klasy robotniczej bo zwyczajnie ludzi do pracy brakuje.
  • Odpowiedz