Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ma ktoś z Was doświadczanie z ułamanymi jedynkami?
Otóż moje zęby były wręcz idealne, nosiłam aparat przez 2,5 roku ponieważ miałam krzywe dolne jedynki.
Dziś ułamała mi się w połowie jedynka, poślizgnęłam się na schodach i uderzyłam twarzą o barierki.. Jestem załamana.
Czy taka doklejana jedynka będzie widoczna podczas uśmiechania sie? Jakiego rzędu to jest koszt (zależy mi na jak najbardziej profesionalnym wykonaniu zęba)
Miasto Wrocław.
#stomatolog #dentysta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d86a9a37651b000a909e87
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: da rade zrobić, aby nie było widać że jest doklejana. Znajomej córka straciła pół jedynki, gdyby nie to że wiem. Nie ma opcji aby zauważyć różnice. Ceny nie znam, bo teraz i tak podwyżki wszedzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: w wieku 9 lat ułamałem pół dolnej jedynki, robiąc downhill na składaku, i po 17 latach nie widać różnicy, chociaż ostatnio robiłem poprawki u dentysty. Mając lat 14, również wypieprzyłem się na rowerze łamiąc górna jedynkę, posklejał mi to dentysta, ale po 10 latach ząb umarł, dentysta ogarnął mi wszystko, aczkolwiek 3 latach zrobiła się różnica koloru na tym martwym zębie, lecz po kilku wizytach udało się doprowadzić uzębienie do