Wpis z mikrobloga

nigdy nie wymieniaj intel na amd


@Boczq551: Wut?

Hej czy warto kupić Thinkpada T480 z i7 i mx150 za 2500zł, czy lepiej kupić coś nowego pokroju lenovo ideapad 3 z ryzenem 5 5500u ?


@Piterus13: No na pewno jakość wykonania będzie inna. Ideapady są zrobione z gównolitu. A T480 obecnie to jeden z najbardziej sensownych współczesnych budżetowych TP.
Tak szczerze debatować można by było gdyby chodziło o sam procesor do takiej kwoty a tu chodzi o cały laptop wiec powiedz jak wydajnościowe będzie te amd i wsio


@Boczq551: To proste. AMD jest ponad 2x wydajniejszy od tego intela a i i ma więcej corów. Nawet na pojedynczym rdzeniu jest wydajniejszy. A wkleiłem porównanie i7 w tym thinkpadzie już po rewizji czyli tej wydajniejszej. Tylko, że Ideapad to nie będzie
Kryspin013 - > Tak szczerze debatować można by było gdyby chodziło o sam procesor do ...

źródło: comment_1641675389vgLM63EZ3K3pD5awoedDJe.jpg

Pobierz
Dobra część gier hula na intelu lepiej a druga cześć na amd kwita piątka czy nie?


@Boczq551: Nie bo #!$%@? głupoty. Gry na tym intelu hulały by lepiej jakbyś w single core miał lepszy wynik. W tym przypadku niedość że AMD jest mocniejszy znacząco w multi core to i w single core jest mocniejszy od intela więc na nim będą lepiej działac gierki.

Podsumowując: nie pisz głupot.
To #!$%@? wrzuć coś równej półki typu 9700k a nie #!$%@?


@Boczq551: Raczej ty odpowiadaj w kontekście wątku. OP podał dwa laptopy z dwoma konkretnymi prockami. Ty wyskoczyłeś, że AMD #!$%@? w tej cenie mimo, że wydajnością bije 2x na głowę tego intela. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Pokaż mi lapka z 9700k za 2,5K.
Dobra niech bierze te budżetowe amd i niech płacze, ze nie ma wydajności w grach i w pracach z animacjami 3D i renderowanie tez nie idzie


@Boczq551: No i fajnie, że wycofujesz się rakiem i nie odpowiadasz na moją prośbę ale niestety dalej wychodzi, że #!$%@? się znasz. Jakiś fanboy intela czy co?