Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: też ten sam zestaw szukam, może ktoś podpowie, lodówki się byside czy warto

@ZlyPasterz: tak, ale nie bierz takiej gdzie jeden słupek to lodówka a drugi zamrażarka, są bardzo małe w środku. Jeśli side by side to tylko góra lodówka a dół zamrażarka
@ZlyPasterz zależy tak naprawdę. U mnie np zwykła pod zabudowę +/-2500pln a sidebyside za 3.5-4.5 można kupić znośny. Różnica w cenie 1-2k płn, gdzie na samej zabudowie mam 1k pln roznicy, więc dokładam grosze a mam większą lodówkę
@Notakaprawda: jestem na bardzo wczesnym etapie remontu kuchni. Płyta indukcyjna zamiast kuchenki to raz, są 3 fazy, podobno ma być biała bo się mniej brudzi. Piekarnik do zabudowy, zmywarka do zabudowy,wg. 2 połowy musi być 60 cm, bo garnki po 3 osobach się nie zmieszczą. No i na końcu lodówka , już za 2300 gorenje w media widziałem. Nie będę ukrywał, że cena gra rolę
@Notakaprawda no teraz są promki wszędzie prawie 4+gratis to jak sprawdzałem to bez problemu, oczywiście nie mówię o wyborze side by side za 6 czy 8k. Wybrałem jakiegoś Samsunga za 4200 czy tam jakiś Haier czy coś takiego za 3500. Reszta +/-2k