Wpis z mikrobloga

Jaki telefon dla babci do 1500zł?
Ogółem to umie w smartfony, ale wiadomo, nie jest to wymagający użytkownik.

Liczy się praktycznie tylko aparat, ekran, funkcjonalności i bateria.

Myślałam nad xiaomi redmi note pro 10, ale nie wiem czy ma usługi Google.

#android #smartfon #telefony
  • 23
@Bpnn: No nie, procesor i wydajność w grach się nie liczy. Tak samo jakieś wodotryski, 5g itp. Chodzi o to, żeby działał bez problemu i miał ok kombinacje ekranu/baterii/aparatu wraz z podstawowymi funkcjami.
@Patus_Michal_Pol: Kto cię dzisiaj skrzywdził?

@Oseghe: Ja od roku mam Oppo Reno 4 Z 5G i jestem zadowolony, duży wyświetlacz, ekran 120hz (tylko IPS nie AMOLED) dobry czas pracy na baterii tylko nie wiem jak ocenić aparat bo to jest rzecz której używam bardzo rzadko a w dodatku nie mam za bardzo porównania.
@Rvxdbnu

żeby oszczędzić ram potrafi wyłączyć aplikacje budzika i rano nie obudzić


#!$%@?, mam już któryś z kolei Xiaomi i nigdy się to nie stało

@ks2m:

jak kochasz babcię to nie kupuj jej zabugowanej chińszczyzny pokroju siajomi.


Tak, a moi rodzice lvl 65 mają Xiaomi i nie mam problemów. Wracaj lepiej do iPhone za 4k z tymi plamami na zdjęciach( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rvxdbnu: @k__d: chciałem przycebulic i kupiłem dziadkowi Redmi Note 10S zamiast dorzucić do Samsunga A52, ale byłem głupi xD
Co dwa tygodnie telefon że "coś się stało", ostatnio wyłączył się w nocy, a rano po włączeniu #!$%@?ł komunikat że numer telefonu został zmieniony xD
I wytłumacz teraz starszej osobie, która boi się oscamowania i hakierów, że po prostu kupiłeś jej gówniany telefon xD
Nieprzychodzące powiadomienia to klasyk, nadal tego nie