Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: czyli prawda jest taka, że każdy retro sprzęt będzie można odpalić na rpi400. Trzeba tylko dobrych dystrybucji i akcesoriów jak np karta dźwiękowa na lpt pod dos czy stacja dyskietek na USB dla Amigi czy c64
czyli prawda jest taka, że każdy retro sprzęt będzie można odpalić na rpi400.


@HachiRoku: każdy. Pokaż jak odpalasz PS2 albo ngage ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba tylko dobrych dystrybucji i akcesoriów jak np karta dźwiękowa na lpt pod dos czy stacja dyskietek na USB dla Amigi czy c64


@HachiRoku: Nie, wcale nie trzeba. Wszyscy i tak się pozbywają z amigi stacji dyskietek na rzecz goteków i
Takie walenie gruchy zamiast prawdziwego zamoczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Banacek: #!$%@?. W przypadku amigii nie ma praktycznie żadnych zalet na graniu na oryginale chyba po za oryginalną klawiaturą. Jest co najwyżej subiektywne poczucie nostalgii. Jak dla mnie to ma w większości same wady:
- nośnik gier w amidze to syf
- obraz to syf na amidze
- amiga jest wykonana z gównolitu, kondensatory puchną jak #!$%@?
Pokaż jak odpalasz PS2 albo ngage ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kryspin013: Dobra wyraziłem się mało precyzyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) rpi4/400 jest w stanie zemulowac niemal każdy retro sprzęt z lat 80 i 90.

Wszyscy i tak się pozbywają z amigi stacji dyskietek na rzecz goteków i praktycznie procka na rzecz jakiś kart rozszerzeń na FPGA emulujących procesory z mocniejszych Amig xD


@
gdy ma okazję ogarnia drugi w oryginale dla przyjemności


@HachiRoku: tak i to rozumiem. Ale po prostu jak chcesz sobie pograć na amidze a nie jesteś pasjonatem amigii to amiga jest jakimś nieśmiesznym żartem. Mi się to kojarzy z audiofilią już nawet. Zresztą są nawet ekstermiści udający, że na amigach nowej generacji da się współcześnie pracować mimo, że dławią się przy dekodowaniu zwykłego pliku mp3 xD

mając dobrego ms dosa


@
Kryspin013 - > gdy ma okazję ogarnia drugi w oryginale dla przyjemności

@HachiRoku...