Wpis z mikrobloga

Nigdy nie sądziłem, ze dojdę do takich wniosków, ale ostatnio zauważyłem, ze jako liberał jestem większym wrogiem dla nowej lewicy niż dla zamordysty kuca. U takiego zwolennika nowej lewicy mam 100% szas trafienia na czarną listę chociaż ideowo jest mi do niego bliżej niż do kuca, z którym mogę porozmawiać pod jego wpisami (za kilkoma wyjątkami).

Całkiem to zabawne, bo żadnego lewaka nigdy nie obrażałem, a i tak jestem na czarnej, a z kuców kpię przy każdej możliwej okazji xD

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazlewactwa
  • 27
  • Odpowiedz
@Khaine Problem lewicy jest taki, że oni zapominają o młodych, którzy trochę lepiej sobie radzą. Teraz razem z PiSem się licytują kto da więcej emerytom, bombelkom czy najbiedniejszym, a od tych trochę lepiej zarabiających chcą pieniędzy na to, nic nie oferując w zamian. A teraz są zdziwieni, że tracą w sondażach i zwalają winę na libkow.
  • Odpowiedz
kto da więcej emerytom, bombelkom czy najbiedniejszym


@Marek_Licyniusz_Krassus: Albo Januszom Pawlaczom lat 50, który by gejów nabijał na widły i palił w piecu najchętniej, a "lewackie organizacje" kazałby gazować gdyby miał możliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc Lewica próbuje uchylić nieba panu Januszowi który ich szczerze nienawidzi będąc konserwą i nigdy na nich nie zagłosuje - kosztem ludzi będących elektoratem Lewicy bo to "kułaki prywaciarze złodzieje, co
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji z doświadczenia z Reddita muszę stwierdzić że osoby prawicowo-konserwatyne mają zdecydowanie większy dystans do siebie i wyznawanych przez siebie poglądów, lewicowcy są bardziej doktrynalni, operują czarno-białą paletą wartości co niemalże uniemożliwia jakąkolwiek dyskusję.
  • Odpowiedz
@Khaine: A mi się wydaje, że młodzi ludzie chętnie zagłosują na partię lewicową. Ale partię lewicową, która chce poprawić jakość mieszkania w tym kraju wszystkim, a nie partię, która pewną grupę ludzi traktuje tylko jako bankomat do spełniania ich wizji naprawy świata.
  • Odpowiedz