Wpis z mikrobloga

Nigdy nie sądziłem, ze dojdę do takich wniosków, ale ostatnio zauważyłem, ze jako liberał jestem większym wrogiem dla nowej lewicy niż dla zamordysty kuca. U takiego zwolennika nowej lewicy mam 100% szas trafienia na czarną listę chociaż ideowo jest mi do niego bliżej niż do kuca, z którym mogę porozmawiać pod jego wpisami (za kilkoma wyjątkami).

Całkiem to zabawne, bo żadnego lewaka nigdy nie obrażałem, a i tak jestem na czarnej, a z kuców kpię przy każdej możliwej okazji xD

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazlewactwa
  • 27
@ZaplutyKarzelReakcji: Sprawa z głosowaniem nad kasą z funduszy odbudowy dobitnie udowodniła, że lewak/razemek czy inny zoidbergowiec to jest dokładnie ten sam typ ideologicznego fanatyzmu co kuc - a ja do dziś nie mam zielonego pojęcia o co im chodziło z tą Wielką Wojną z Libkami, którą rozpętali totalnie z dupy, a potem zaczęli strasznie płakusiać że biednej i niezrozumiałej Lewicy nikt nie lubi i nie ma już żadnych sojuszników po opozycyjnej
@ZaplutyKarzelReakcji: Jup, ten wstrętny libek to jest jedyny sojusznik dzisiejszego polskiego lewaka w obecnym klimacie politycznym, więc naturalnie twitterowe Julki i Oskarki pójdą z na wojnę ze swoim jedynym sojusznikiem - i to wojnę totalnie niesprowokowaną, bo libkowe środowiska nigdy nie pałały otwartą wrogością do lewackich.

Mnie to ani grzeje ani ziębi, jak ruch polityczny z poparciem które stoi w miejscu od lat (ekhm, zupełnie jak Konfederacja, ekhm), a w zasadzie
@ZaplutyKarzelReakcji: Na lewicy od jakiegoś czasu nie ma miejsca na jakiekolwiek dyskusje lub kompromisy. Odkąd przestali się kryć ze swoim zamiłowaniem do socjalizmu czy komunizmu, cała reszta to zło.

Dziś jesteś albo skrajnym fanatykiem albo "libkiem" czy "centrystom" czyli czymś gorszym od kuca.

Próby dyskusji, debaty czy spojrzenia z innej strony od razu cię dyskwalifikuje. Zresztą wystarczy spojrzeć, jak lewica dziś się żre między sobą każdego dnia o dosłownie wszystko, dlatego
@ZaplutyKarzelReakcji: przecież tu nie ma żadnego zaskoczenia. Prawica narodowa i lewica do dwie strony tego samego kolektywistycznego medalu. To że różnią się pewnymi szczegółami to bez znaczenia, bo ich cel jest ten sam - kreacja społeczeństwa na ich modłę. Dlatego liberalizm, który jest indywidualistyczny, i na pierwszym miejscu stawia jednostkę jest największym wrogiem.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@ZaplutyKarzelReakcji: do wypowiedzi przedmówców dodam tylko swój stary komentarz:
_soclibkowa, libkowa lub po prostu rozsądna partia centrowa oznacza śmierć dla lewicy w obecnym kształcie. Bo jeśli PO poluzuje przepisy aborcyjne, dorzuci związki partnerskie dla LGBT, utrzyma obecny socjal i coś tam będzie robić w temacie ekologii, to co zostanie dla lewicy? Walka o próg wyborczy, a może tylko o subwencje._
@ZaplutyKarzelReakcji: @mnik1: Wielokrotnie to na wykopie pisałem - przerasta moje zdolności rozumowania fakt, że libertarianie bawią się w przymilanie się do zamordystycznej lewicy ideologicznej jak na przykład Razemki. Przykładowo na marszach kobiet w Krakowie w tamtym roku ich flagi zostały im #!$%@? przez skrają lewice i podeptane. Jak zareagowali libertarianie? Napisali na facebooku, że nie czują się bezpiecznie "bo prawica" i proszą o większą frekwencje na kolejnych marszach xDDDD

Libertarianie
Nigdy nie sądziłem, ze dojdę do takich wniosków, ale ostatnio zauważyłem, ze jako liberał jestem większym wrogiem dla nowej lewicy niż dla zamordysty kuca. U takiego zwolennika nowej lewicy mam 100% szas trafienia na czarną listę chociaż ideowo jest mi do niego bliżej niż do kuca, z którym mogę porozmawiać pod jego wpisami (za kilkoma wyjątkami).


@ZaplutyKarzelReakcji: A wiesz czemu tak jest?

Libki odbierają im elektorat, bo światopoglądowo są po tej
szczesliwie ich wplywy sie koncza, co jest wielka zasluga obecnej wladzy


@pure_function: Co za #!$%@?, przecież obecna władza to są prędzej neokomuniści a nie neoliberałowie XD Nie ma w Polsce neoliberałów. Konfederacja to też żadni liberałowie tylko narodowi socjaliści (mamy dowody na piśmie z ich ostatnim projektem odbierania platformom społecznościowym możliwość stosowania własnych regulaminów wobec świętych krów w postaci partii politycznych xD) udający gospodarczych wolnościowców aby co głupszych kuców przeciągać do
XD Twoje niedoczekanie, kolego


@pure_function: Haha, zobaczysz xD Jeśli liberalne reformy sprawiają ci fizyczny ból, to radzę już się uodparniać przez okładanie się w kiblu batem żeby się przyzwyczaić do tego co będzie musiało nadejść, tak jak nadeszło w latach 90 xD

Rzeczywistość ma w dupie wasze magiczne myślenie i albo będzie kierunek na to co się dzieje teraz w Turcji albo wjedzie "Balcerowicz" tylko być może w mniej ekstremalnym wydaniu,