Wpis z mikrobloga

Badanie opinii ws. oglądania Formuły 1: styczeń 2022

Rok 2023 będzie oznaczać zmiany. ElevenF1 straci prawa na rzecz ViaPlay. Oferta ViaPlay jest droższa od F1TV, co nie wygląda dobrze. Dlatego dokładnie co miesiąc chcę się was pytać, gdzie zamierzacie oglądać Formułę 1 od 2023 roku?

Komentarze, opinie bardzo mile widziane :). Co miesiąc zawołam każdego plusującego wpis do kolejnego głosowania.

#f1

Gdzie zamierzasz oglądać Formułę 1 od 2023 roku?

  • ViaPlay 11.6% (52)
  • F1TV 30.3% (136)
  • Nielegalne streamy 51.9% (233)
  • Zagraniczna TV 2.4% (11)
  • Zamierzam zrezygnować 3.8% (17)

Oddanych głosów: 449

  • 19
@jaxonxst: f1 tv. Moim zdaniem każdy fan f1 będzie zadowolony. Olbrzymia ilość analiz, kontentu do okola, wywiadów a także dostęp do archiwum czy serii juniorskich. Jedyne czego brakuje do szczęścia to GP Confidential

Nie dajcie się też powrutowcom narzekającym na Buxton i resztę. Nie są wcale źli a wręcz przeciwnie, fajnie się ich słucha, mają dostęp do plotek i newsów z padoku a co najważniejsze humor i pasję.
@jaxonxst: dla mnie to jest totalny żart, że w danym kraju tylko jedna platforma ma transmisję na wyłączność i wchodzi w to platforma internetowa.
Kpina. Transmisja powinna być dostępna przez satelitę czy inną kablówke i dodatkowo ewentualnie internetowo.
Nic jakością nie przebije tv, a co bardziej istotne nie każdy ma światłowód 300 mb żeby wszytko ładnie działało ( chciaż i tak problem z ładnym obrazem jest zazwyczaj po stornie nadającego transmisję)