Wpis z mikrobloga

Jest aktualnie jakaś promocja u buków typu pewny bet (stawiam 200, przegrywam - oddają mi 200)?

#bukmacherka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DzikiD:

Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live


czyli wszystkie zakłady się łapią pod to?
  • Odpowiedz
@bugsik11: no wiem, ale to zawsze sytuacja win-win -> albo wygrasz i z miejsca mozesz wyplacic, albo przegrasz i tez z miejsca mozesz wyplacic x2, bo u dwoch bukow.... zawsze to kilka stowek potencjalnego zysku bez zadnego ryzyka. czy w expekcie/betclicku tez to jest forma bonusu i trzeba cos potem z tym zrobic zeby wyplacic? czy moge wplacic o 18 200zl, postawic na cos, i jak nie wejdzie to wyplacic
  • Odpowiedz
@gruchacz: Expekt i betclick nic nie trzeba obracać, bo sam wypłacałem. Jak coś nie wejdzie to od razu masz kase na koncie u buka i możesz wypłacić jak masz zweryfikowane konto.
  • Odpowiedz
@gruchacz: skan/zdjecie dowodu musi byc w dobrej rozdzielczosci, ja musialem 2 razy wysylac co wydluzylo proces. I trwał około 48 godzin każdy pojedyńczy proces weryfikacji. Dodatkowo jak podasz inny adres podczas rejestracji niz masz na dowodzie to bedziesz musial dosyłać zdjęcia rachunków z ostatnich 3 miesiecy lub innych dziwnych rzeczy żeby uwiarygodnić podany adres zamieszkania. Jeżeli planujesz szybko wypłacić kasę miej to na względzie ;)
  • Odpowiedz