Wpis z mikrobloga

Elorap #rzeszow jeśli myślicie nad zamówieniem fastfoodu, to serdeczenie odradzam Wilu Kebab. Żarcie #!$%@? (no sorry, ale nie będę szukał zamiennika) chemią, zostało dostarczone po czasie, dodatkowo, zgubili jedno z zamówień. Szczerze odradzam. Zgłosiłem do Pyszne, ale pewnie nie da się za wiele zrobić, bo tyle jestem winień, że odebrałem bez sprawdzania.
  • 12
Jak chodzi o kebaby to polecam Karpat i Dara ale moze po prostu mialem farta, zalezy tez od lokalizacji, nie ma sensu zeby gosc wiozl przez pol miasta w godzinach szczytu a potem sie dziwic ze jest meh
@3mortis: Ja z karpata zamawialem raz zaraz po tym jak weszli na pyszne. Nie smakowalo ani troche i biegunka. A dara no coz raczej zlego slowa nie mozna powiedziec oprocz tego, ze kiedys bylo lepiej. A w wilu na miejscu gosciu mi powiedzial, ze nie ma jak wydac z 50zl, popatrzylem na niego jak na debila i poszedlem bez slowa
@Noeht: Odważnie. Raz tam byłem w trakcie okienka między zajęciami akurat. Raz że powalili koleżance bezmięsnego kebsa, to jeszcze jakiegoś kopru czy pietruszki tam nawalili. Był okropny i trzeba być na nieziemskiej fazie i nic innego do zjedzenia by to przetrawić XD I to był ciepły, na miejscu. W dowozie bym się chyba porzygał.
Zamawiaj zawsze tam, gdzie mają największy obrót, bo to pewność w miarę świeżego produktu. Dara jest jaka
@rmk93: zapomniałem o pomaranczowej budce - ta to dopiero ma tylu zwolenników ilu przeciwników:D i też lubię tam jeśc. co do kebabów to racja - wszystkie są takie same , różnią się tylko że po jednym masz staczke a po drugim nie:)
@Tamozaplotem: ostatnio jak u nich byłem to czekałem 40 min na miejscu na frytki z posypką xD Dodatkowo 2 klientów miało pomylone zamówienia.

Jeżeli chodzi o jedzenie to spoko, ostatnimi czasy jeden z lepszych jakie jadłem w Rzeszowie. Zniechęca mnie fakt, że czekam na frytki 40 min, wtf. Mam po drodze, a w tym czasie objechałbym Darę w tą i spowrotem z zamówieniem jedzenia i odbiorem.