Wpis z mikrobloga

@xBrightBlackx: hmm no to by bylo ciekawe ale wydaje mi sie, ze zobaczymy tylko kolejne oblesne tekstu lub zdj ale do dziewczyn 15+
@MTGrubas: jakos w ten pozew do Konopa troche nie wierze, moze beda probowac zlozyc ale czy wygraja nie wiem.. typ byl oklamany przez ta dziewczyne, chcial isc na policje wiec zostal zmanipulowany w jakis sposob to moze byc jego linia obrony. Nie jest to dobre wytlumaczenie na
@yahoomlody: bo Lonop zaprezentowal to, ze ma ona 14 lat i to sprawdzil wiec jak moglem myslec inaczej? Do tego laska okazala sie oszustka. Co nie zmienia faktu ze wciaz uwazam Leksia za zboczenca i ochlecha moze nawet niebezpiecznego patrzac na jego fantazje seksualne i wyrywanie nozdzy czy duszenie fiutem.
Dla mnie chlop 24 lat interesujacy sie 15 latka tez ma sklonnosci pedofilskie tylko to profesjonalnie sie nazywa, ze jest on
@corryand to czy ta laska ma 13 czy 17 lat nic nie zmienia jeśli chodzi o wysyłanie jej nagich fotek czy brania takich od niej. To nadal jest karalne. Natomiast seks z 15+ jest w pełni legalny i jeśli wygląda kobieco to jest całkiem naturalne, że pociąga dorosłych facetów.
Tak zapytam. Jak facet się interesuje 15 to pedofil ale jak już ona ma 18 a on 30 to jest ok?