Wpis z mikrobloga

Dziś będąc w #gdynia odwiedziłem miejsce śmierci #leh , niestety graffiti go upamiętniające zostało zamazane. Nie ukrywam, ze Michał był dla mnie wielka inspiracja, tworzył coś fantastycznego i nie raz jego utwory dodawały jakiegoś sensu w moim życiu. Dziś właściwie słucham już samych martwych muzyków i wiele czasu pewnie minie nim ktoś znowu mnie zainspiruje. Właściwie w całej tej melancholii mojego życia coraz częściej myśle o rozwiązaniu @Debil_Lesny . Póki co brakuje mi odwagi. Trzymajcie się tam wariacki. W komentarzu jak wyglądał napis wcześniej. #rap #muzyka
N.....d - Dziś będąc w #gdynia odwiedziłem miejsce śmierci #leh , niestety graffiti g...

źródło: comment_1641573897RvxdavrhR98QRBz5XCq1Vu.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Nild: szkoda, że miasto/kolej/spółdzielnie mieszkaniowe nie są takie konsekwentne w usuwaniu graffiti w innych miejscach . A Leh to jest też w innych miejscach Trójmiasta "upamiętniony".
  • Odpowiedz
@Nild: Gdzieś na skrzynce elektrycznej przez Urzędem Morskim w Gdyni i na ścianie budynku przy skrzyżowaniu Niepodległości z Armii Krajowej w Sopocie. Ale to nie są murale, tylko zwykle tagi.
  • Odpowiedz