Wpis z mikrobloga

Swego czasu na mirko zgodziłem się za 100+ zjeść to świństwo. Okazało się że jest to kacza głowa obwinięta kaczym p-----m. Wołam wszystkich którzy mnie do tego namówili. Zapraszam na film z konsumpcji:
#tosachiny #thebestofmirko
LuckyStrike - Swego czasu na mirko zgodziłem się za 100+ zjeść to świństwo. Okazało s...
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: 动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of China 西藏 土伯特 唐古特 Tibet 達賴喇嘛 Dalai Lama 法輪功 Falun Dafa 新疆維吾爾自治區 The Xinjiang Uyghur Autonomous
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: to ty jesteś tym typem co sie naśmiewał z władz Chińskich że to komuchy i będziesz ich ruchał jak chcesz swoja kapitalistyczną myślą i zaprowadzisz kapitalistyczna, proamerykańska rewolucje w Chinach i popierasz to sie dzieje w Tajwanie?
  • Odpowiedz
DZIEŃ DOBRY NO TUTAJ JEST POSTĘP I ROZWÓJ W CHINACH NO JEST BEMEWE, JEST LIU, WSZYSTKO JEŹDZI NO KAŻDY SIE WZBOGACIŁ, TYLKO NO TU FARMER TO ON MA SKUTEREK BO ON NIE POTRZEBUJE, ROZWINIENTE CHINY OK TO TERAZ OJEBIĘ ŁEB KACZKI OWINIĘTĄ W KUTASA ALE POKAŻE JAK MOJA CUDOWNA ŻONA HINKA TO ROBI MMMM KUTASY HEHEHE SUBUJCIE ŁAPKUJCIE
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: sorry że się podpinam, Opie drogi. ;)
ale pamięta ktos tu może, gdzie i kto obiecywał wrzucić konsumpcję tej śmiertelnie śmierdzącej ryby norweskiej? xd
to z parę miechów wstecz było. pamięta ktos?
początek już nagrał, jak śrubokręt w puszkę wbił, i mu w gupi ryj trysło,. xD
sam mireczek był spoko, żeby nie było że szkalowac chcę.
  • Odpowiedz
LOL nie pamiętam, dej link


@LuckyStrike: no przeciez jakbym miał link albo jakis slad, to bym tu z siebie debila nie robił lol
kurde, musze poszperać, może jakos znajde. jak cos, zawołam. xD
aha, nie z norwegii, i cóż, że ze szwecji xDDD
  • Odpowiedz