Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale akcja...

Wchodzę dziś do piekarni, patrzę a tu jakiś chłop coś grzebie przy chlebach z markerem w ręce.
Podchodzę, pytam: Panie co pan tam grzebiesz.
On się odwraca, ja patrzę, a to Donald Tusk #!$%@? markerem cenę chleba zmienia na 9zł/szt. Jak mnie zobaczył to wybiegł ze sklepu wołając Fur Deutschland.

Dotąd byłem sceptyczny co do tego co jest mówione w TVP, ale widzę, że to jednak prawda. Sąsiedzi mówili, że go ostatnio #!$%@? z osiedla bo wyciągał rachunki za prąd ze skrzynek i długopisem zmieniał cenę na fakturach. Jeśli macie kontakt do towarzysz Holeckiej, to chętnie opowiem o tym dziś wieczorem.
Dodaję zdjęcie bo zdążyłem zrobić, bo znowu napiszecie, że to propaganda

#polska #inflacja #heheszki #furdeustchland
C.....a - #!$%@? ale akcja...

Wchodzę dziś do piekarni, patrzę a tu jakiś chłop co...

źródło: comment_1641567523frQpMYBbb6GV4uOfcutV9B.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Czachaaa: To jeszcze nic. ja poszedłem w przerwie w pracy zaparzyć sobie kawę z ekspresu wracam z kawiurką do biurka tam przed moim laptopem siedzi nikt inny jak sam Donald Tusk. Podchodzę bliżej żeby zobaczyć co tu się dzieje a on siedzi zalogowany na moim koncie w mbanku i przez Zbadaj Element zmienia mi kwoty w historii rachunków na wyższe a saldo ustawił na -500 zł mówię mu że to przecież
  • Odpowiedz
@Ratelmidozer: A to mnie akurat nie dziwi, bo rozmawiałem niedawno z kasjerem na stacji benzynowej. Opowiadał mi, że nie dalej jak miesiąc temu DONALD TUSK wpełznął im do podziemnego zbiornika na paliwo i gdy tylko jakiś klienta tankuje, to DONALD TUSK ściska rękami węża wychodzącego ze zbiornika, żeby zmniejszyć przepływ...
Łatwo sprawdzić, bo gdy postukasz czymś metalowym w dystrybutor, to z podziemnego zbiornika słychać przerażające krzyki w języku NIEMIECKIM
  • Odpowiedz
@Czachaaa ja z kolei widziałem jak siedział w oddziale mojego banku i podnosił raty kredytów na kwitach. #!$%@?ł stempelem szybciej niż Reksio i krzyczał brzydkie słowa po niemiecku.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Ale jak to, przecież wystarczy w Kauflandzie kupić trociny w worku za 3zł i już masz chleb. Gdzie te mityczne chleby po 9zł niby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czachaaa: O #!$%@? xD Czyli nie zwariowałem, jednak jest nas więcej! Codziennie rano budziłem się i zerkając w telefon spostrzegałem, że język jest zmieniony na niemiecki. Wtedy postanowiłem, że obudzę się 30 min wcześniej. Jak zaplanowałem, tak zrobiłem. Nie uwierzycie, budzę się, język w telefonie zmieniony na niemiecki, wbiegam do salonu, a tam sam DONALD TUSK kończy blokować TVP Info na dekoderze, a na laptopie anulował mi prenumeratę DoRzeczy, i zamówił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Czachaaa: TVP już robi z tego materiał o doniesieniach internautów, nie zdziwcie się jak wyladujecie w wiadomościach z komentarzem Pereiry
  • Odpowiedz
@Czachaaa Ja słyszałam historię, że ktoś sobie normalnie jechał samochodem przez DK7, przyjemnie z muzyczką w tle, tu nagle zakłócenia i jego głos zagłusza muzykę głośnymi SZNELA SZNELA POLNISZE SZWAJNE i tak wpadł na drogówkę i cyk 1500 zł lżejszy portfel...
  • Odpowiedz