Wpis z mikrobloga

@Nester86: nie, lepiej napisze "hej co tam" jakby mnie cos innego interesowało niz jej dziura między nogami, na aplikacji do ruchania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale nie wiesz tego.


@Kicam: nie wiem czego? ze laska zlała typa? Przecież to widać gołym okiem a typ nie chciał podać opisu jej żebyśmy mogli się przekonać, tylko wolał spierdoksom dać powód do uciech "haha, patrzcie, gruba laska, haha beka" laska którą chciał przelecieć. ¯\_(ツ)_/¯ a to czy dostaje wiadomości i jak na nie reaguje? To mogę się założyć akurat. Hmmm sporo facetów spermi na potęgę, myśląc ze gdzieś
  • Odpowiedz
@Kicam: nie wiem czego? ze laska zlała typa? Przecież to widać gołym okiem a typ nie chciał podać opisu jej żebyśmy mogli się przekonać, tylko wolał spierdoksom dać powód do uciech "haha, patrzcie, gruba laska, haha beka" laska którą chciał przelecieć. ¯_(ツ)_/¯ a to czy dostaje wiadomości i jak na nie reaguje? To mogę się założyć akurat. Hmmm sporo facetów spermi na potęgę, myśląc ze gdzieś zamoczą? NO KTO BY
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, jaki rycerz xD. Skończ się ośmieszać. Gość trolluje a ty łykasz jak pelikan. To że napisał do spaślaka FWB to nie znaczy, że by od razu pobiegł gdyby się zgodziła


@Pozytywny_gosc: ty masz jakieś urojenia XD mimo że z "rycerzem" nie trafiłeś, obawiam się ze masz więcej cech babskich niż ja XD np obgadywanie, chamstwo i brak wyciągania logicznych wniosków. ¯\_(ツ)_/¯ eot i #usunkonto
  • Odpowiedz