Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 386
Dobiłam 30lvl i jakoś mi z tym dobrze. Chyba dopiero teraz zaczynam siebie akceptować taką jaką jestem. Coraz mniej gorszych dni, mimo, że dopadła mnie dyskopatia, a jak wiadomo, najlepszym wspomnieniem z dzieciństwa jest to, że plecy nie bolały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z okazji urodzin nie robię rozdajo bo nie mam czego rozdać, ale życzę Wam w nowym roku samoakceptacji i spotkania kogoś, z kim nadajecie na tych samych falach.
#urodziny
C.....k - Dobiłam 30lvl i jakoś mi z tym dobrze. Chyba dopiero teraz zaczynam siebie ...

źródło: comment_1641539689JwwvZbZlAAN8XXcs7oaqAf.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarny_Niewolnik: Miejsce na cmentarzu już zaklepane? Nagrobek wybrany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkiego dobrego! 30 lat to fajny czas, wszystko jest trochę stabilniejsze i człowiek już nie przejmuje się tak bzdurami :)
  • Odpowiedz
że plecy nie bolały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z okazji urodzin nie robię rozdajo bo nie mam czego rozdać,


@Czarny_Niewolnik: moglabys w ramach rozdajo ufundowac jedna wspolna noc jakiemus mirkowi z tagu przegryw i zmienic jego zycie. To byloby rozdajo o ktorym jeszcze w 2057 krazylyby legendy. Ale nie... po co...
  • Odpowiedz
@Czarny_Niewolnik: Dziwne to uczucie gdy uswiadomisz sobie żevludzie urodzeni w demokratycznej Polsce są juz po 30 l-tce. A mi brakuje tylko 3 lat do 40. Przelatuje szybko te życie. Najlepszego dla ciebie partnera i dzieci ( jezeli są)
  • Odpowiedz