Wpis z mikrobloga

@Volki: jak nie zablokował? Ja nie mogę się wypowiadać po wpisami @l3stko bo mnie zablokował. Konederacja nie może wypowiadać się na fb, bo ją zablokowali. Identyczna sytuacja. Przecież Konfederacji zostają alternatywy.
  • Odpowiedz
@Wedam: to jest ku*wa przeurocze jak ta banda hipokrytów domaga się wolności słowa, a sami tutaj na potęgę blokują przeciwników politycznych.

Teraz powiedzą, że po prostu "takie ich prawo" i w sumie to prawda, ale to tylko świadczy o tym jak "poważnie" mają w sercu te ideały. W końcu większość z nich domaga się wolności słowa nawet do obrażania, a w praktyce tylko wystarczy że ich kulturalnie zaorasz i już lądujesz na czarnej.

Ja przez blisko 4 lat na wykopie uzbierałem na czarnej około 20 osób tylko za spam, bo generalnie pod swoimi wpisami pozwalam nawet siebie wyzywać od debili i nikogo za to nie
  • Odpowiedz
Dla mnie to są słabe fikołki i porównania


@kleopatrixx: To jest bardzo dobre porównanie. L3stko jako wolny człowiek zablokował sobie użytkownika. Facebook też skorzystał ze swojej wolności i zablokował sobie użytkownika Konfederacja.
Ponieważ obydwoje to mogą według kucy i polityków Konfy.
  • Odpowiedz