Wpis z mikrobloga

@mlotan: kurde to by dobre było, gdyby tylko ludzkie włosy można było uprawiać jak np marchewkę.
I by było takie wielkie pole włosów i by się to czesało grabiami.
A dredy by się kręciło przy pomocy kombajnu bizon.
No i można to zrobić ekologicznie - zamiast podlewać szamponem, można podlewać piwem - piwo jest dobre dla włosów (Fun fact).
@BojWhucie: Komunizm korporacji


@Kotouak: ja tu nie będę Konfowego #!$%@? bronić ale od dawna zauważyłem i mówię, jakim kuriozum i paradoksem jest, że owoc dojrzałego kapitalizmu, jakim są korporacje, bardzo przypomina w sposobach działania i poziomach absurdu apart urzędniczy w pańswie socjalistycznym.

Również, komunizm w praktyce to był tak naprawdę feudalizm partyjny. Znaczy niby miało być po równo, a dla każdego było gówno - poza partyjną wierchuszką.

Obecnie świat zbiega
@szpongiel:

To teraz ja pobawię się w "adwokata diabła" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem Ci, że paradoksalnie, pomimo tego, że korporacjonizm prognozowany był już 10-15 lat temu i straszono uciskiem ze strony korporacji, tak teraz mnie ten stan rzeczy ani trochę nie przeraża, czy coś.
Owszem, wad się trochę znajdzie, jednak mimo wszystko, ja tutaj totalitarnego feudalizmu nie widzę. XD
Tak na codzien, ja widzę w korporacjonizmie
@BojWhucie:
Najlepszy i tak jest Zandberg proponujacy zduszenie wszystkich prywatnych firm niemilosiernymi podatkami xD a potem mowiacy ze to wcale nie jest komunizm, bo przeciez ogromne podatki skupiajace znakomita wiekszosc kapitalu w rekach panstwa to wcale nie jest element gospodarki centralnie planowanej. No #!$%@? nic a nic. Raczki ma czyste chlopak. To nie jest prawdziwy komunizm.
@BojWhucie Jak konfederacja chce zakazać aborcji, czy ograniczyć dostęp do niezależnych od władzy mediów to jest to wolność. Jak prywatna firma, działająca na uwielbianym przez konfederację wolnym rynku, banuje ich profil za złamanie regulaminu, to jest to komunis. Ta partia to jeden wielki mem.
@BojWhucie: Zandbergowi na rękę wypaczać słowo komunizm i insynuować że nic o nie znaczy. Zandberg cały czas udaje że nie jest komunistą i z hasłem "opodatkować bogatych" gotowy jest opodatkować ludzi co nic nie mają ale są zaradni i zarabiają 10k+ upewniając się że wszyscy będą biedni.