Wpis z mikrobloga

Wczoraj w robocie typ który pracuje u nas od niedawna sie dowiedział że jego żona jest w ciąży, no to każdy mu gratulował itd...

Chłop był w szoku ale się cieszył, zwolnił się na chwile z pracy i pojechał do domu (każdy w robocie śmieszki, heheszki że pewnie wpadka hehe) Dzisiaj sie dowiaduje że po chłopa wczoraj karetka musiała przyjechać po tym jak jego żona oznajmiła mu że owszem nosi w sobie dziecko ale nie jego... Zostawiła go samego w mieszkaniu i wyszła, gdyby nie sąsiedzi gościa by już na świecie nie było.

Szkoda mi go, bo zatrudnił się do nas jakieś 1,5msc temu, wcześniej latał w transporcie, chłop 33lvl, 2 lata po ślubie, podobno znali się długo, dramat.
Także pamiętajcie zaufanie to podstawa, ufajcie różowym dalej i wierzcie w to że was nigdy nie zdradziły i nie zdradzą...

#przegryw #blackpill #zwiazki
  • 30
  • Odpowiedz
Brzmi jak bait....
ALE.... Ile serio jest takich sytuacji że Mirek wychowuje jak swoje.... Nie swoje dziecko?
Baby powinny płacić alimenty za coś takiego
  • Odpowiedz
@KondProsty: Szczerze to nie wierze by w ogóle coś z tego związku jeszcze było. Tym bardziej że laska go sama olała. Ale nie znam gościa zbyt długo, więc nie wiem jak tam się dalej potoczą sprawy, w robo teraz go pewnie nie będzie przez jakiś czas (nie dziwie się)
  • Odpowiedz
@Smietnik112 jak byli małżeństwem, a baba odeszła powinna mu płacić alimenty bo jego standard życia drastycznie spadł w chwili dowiedzenia się tego faktu.
Dodatkowo może w ramach ochrony powinno się rozważyć przymusowe badanie ojcostwa po narodzinach, p0lki i apermoarze kwiczą że to brak zaufania, według mnie to tylko ochrona
  • Odpowiedz
@KondProsty:

jak byli małżeństwem, a baba odeszła powinna mu płacić alimenty bo jego standard życia drastycznie spadł w chwili dowiedzenia się tego faktu


Tak, ale takie coś nigdy nie przejdzie, nie oszukujmy
  • Odpowiedz
@Smietnik112 mordeczko, to nie ma znaczenia, trzeba zacząć to popierać i o tym mówić. Jak ty zaplodinsz sąsiadkę to ona nie będzie miała skrupułów wyciągnąć kasę po alimenty
Jak twoja się puści, to płać i płacz.

I dodam ,bo mnie to boli, że p0lki w większości chcą aborcji na życzenie "bo może wystąpić wyjątkowa sytuacja" i to jest wg nich ok
Więc ja uważam że jak już idziesz w małżeństwo powinieneś
  • Odpowiedz
@KondProsty: Ale ja w 100% ciebie popieram, natomiast wiem że taka opcja jak

test na ojcostwo + alimenty jeśli baba rodzi nie twoje dziecko

Nie wypali bo żyjemy w kraju spermiarzy, karyn i pustych julek... Kobiety obecnie sobie rządzą i robią co chcą, zobacz jak łatwo ma taka samotna madka 500+ dostaje alimenty, zapomogi, wszędzie ma pierwszeństwo, co chce to ma a i tak #!$%@?ą o #pieklokobiet
Sprawę
  • Odpowiedz
@KondProsty: @Smietnik112: a to nie jest tak ze test na ojcostwo zrobisz od ręki? Przecież nie musisz mieć na to zgody żony. Jak się tak serio boicie o wychowywanie nie swojego dziecka to czemu po prostu tego nie zrobicie, gdy przyjdzie wasza pora?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@sobol86: powiedziała tak tylko i wyłącznie dlatego, że ten drugi koleś jej nie olał tylko przyjął pod swoje skrzydła i zapewnił zasoby. W ten sposób mogła jeszcze bardziej upokorzyć swojego męża. Gdyby tamten ja olał, to ani by słowem nie pisnęła, tylko by dalej siedziała ze swoim kochanym misiem i owocem ich miłości xD
  • Odpowiedz
@Lala-Sassy: To tak nie działa, test robisz tylko za zgodą matki, z resztą chyba po 6msc życia dziecka można dopiero?
Sądownie się to toczy długo a czasem to po prostu umiera i po latach chłop się stara o zwrot alimentów kiedy wychodzi na jaw że dziecko nie było jego. Przeważnie to dziecko ma już wtedy 16-18lat xD
  • Odpowiedz
@Smietnik112: Ale co, laboratorium Ci odmówi? Serio tak jest? I czemu po 6 miesiącach? Przecież to wystarczy ślina czy włos żeby to zbadać.
Nawet w googlach można znaleźć testy na ojcostwo do samodzielnego zrobienia w domu - tylko próbki wysyłasz, a wynik w 5 dni.
  • Odpowiedz
@Lala-Sassy: Te testy o których piszesz są w sądzie ch0ja warte... Kiedy wyjdzie na jaw że zrobiony test był bez zgody matki to dostajesz jeszcze w d0pe... Tak to wygląda w tym kraju z papieru niestety.
  • Odpowiedz
To tak nie działa, test robisz tylko za zgodą matki


@Smietnik112: co za kocopoły- wysyłasz do laboratorium dwie próbki DNA- to może być nawet sperma osła i pestka arbuza- jeśli zapłaciłeś to i tak sprawdzą czy w jednym jest sekwencja z drugiego xD

Natomiast taki test nie może być dowodem w sprawie, gdyby okazało się że jednak dziecko nie jest Twoje, ale przynajmniej możesz sprawdzić na czym stoisz ( ͡
  • Odpowiedz
p0lki i apermoarze kwiczą że to brak zaufania, według mnie to tylko ochrona


@KondProsty: No właśnie lewactwo zawsze pier..li o tym bezpieczeństwie a przecież chodzi tutaj o sprawdzenie czy dziecko nie zostało podmienione w szpitalu bo robilibyśmy to dla bezpieczeństwa kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plp_: Wiem jak to wyglądało w rodzinie i wiem jakie są tego konsekwencje... Matka dziecka wyszła z pretensjami o anonimowe badanie o którym nie widziała i na które nie wyraziła zgody, sąd poszedł za matką (ciekawe dlaczego?!)
Nawet była mowa a zakazie zabierania dziecka przez ojca do siebie i spędzania z nim wspólnego czasu poza miejscem zameldowania dziecka.
Takie są #!$%@? sądy w tym kraju i zawsze pójdą za kobietą.
  • Odpowiedz
Z resztą po co ci wydawać kase na prywatne badania dna skoro i tak nie robią nic w sprawie?


@Smietnik112: choćby dlatego że potem przed sądem możesz wymagać badania na koszt kochanej małżonki, ale już wiesz że będziesz miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz